Ověřená firma

Městský úřad Cheb

Nachází se v bezprostřední blízkosti lázeňského trojúhelníku, který je tvořen Františkovými Lázněmi, Mariánskými Lázněmi a Karlovými Vary.

0 (0 hodnocení)

+420 354 440 111

Ústředna

Popis činnosti

Městský úřad poskytuje občanům všechny služby, jež jsou v jeho kompetenci. Provozujeme elektronickou podatelnu a el. úřední desku. Na úřadě můžete také využít služby Czech POINT.

Město Cheb leží v západní části České republiky, v blízkosti hranic s Německem. Nachází se v bezprostřední blízkosti lázeňského trojúhelníku, který je tvořen Františkovými Lázněmi, Mariánskými Lázněmi a Karlovými Vary.

Průměrná nadmořská výška se pohybuje okolo 470 m n. m. Cheb nabízí možnosti rybaření i letní rekreace na přehradních nádržích Jesenice a Skalka. V současné době město obývá více než 34 tisíc lidí.

Cheb byl už od středověku významným dopravním uzlem, ležel na důležité královské cestě z Norimberka do Prahy. Chebem prochází také důležitý třetí železniční koridor, který vede z Ostravy do Německa.

Status městské památkové rezervace získal Cheb v roce 1981. Jedním z hlavních symbolů chebské architektury je soubor jedenácti kupeckých domků pocházejících ze 13. století nazývaný Špalíček.

Mezi další chlouby chebské architektury patří ostatní měšťanské domy na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, dominantní postavení zde má kostel sv. Mikuláše, Františkánský klášter s unikátní křížovou chodbou a hlavně Chebský hrad, který je jediným reprezentantem štaufské císařské falce na našem území.

Služby

Služby městského úřadu Podatelna Územní plánování Elektronická podatelna Radniční listy Infocentrum Památky

Kontakty

Telefony

+420 354 440 111 Ústředna

Emaily

podatelna@cheb.cz

Odkazy

www.cheb.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 12 13 - 18
Út 8 - 12 13 - 14
St 7:30 - 12 13 - 17 Dnes
Čt 8 - 12 13 - 14
8 - 12 13 - 14

Klíčová slova

městský úřad městský úřad Cheb úřad Cheb podatelna Cheb město Cheb starosta Cheb úřední deska Cheb poplatky Cheb Cheb rada města Cheb vedení města Cheb infocentrum Cheb památky Cheb kultura Cheb škola Cheb policie Cheb muzeum Cheb Chebské radniční listy

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu