SCONTO Nábytek, s.r.o.

27 let pomáháme z domů udělat domovy. Dodáváme nábytek lidem jako jste Vy, Vaši sousedi a tisíce dalších spokojených zákazníků v ČR i na Slovensku.

0 (0 hodnocení)

+420 257 893 111

Infolinka

Popis činnosti

SCONTO Nábytek s.r.o. je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě. Dodáváme nábytek do Vašich domácností či kanceláří již od roku 1990. Za tu dobu jsme vytvořili domovy a kanceláře pro celé generace zákazníků a stále hledáme cesty, jak být ještě lepším obchodem.

Najdete u nás kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace, rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelny, židle, stoly, kancelářský a koupelnový nábytek, svítidla, bytový textil a další kuchyňské i bytové doplňky.

Nabízíme celou škálu služeb - vynáškou a montáží nábytku začínaje a prodejem na splátky konče. Naprostou většinu zboží, které je vystaveno na prodejní ploše, máme skladem. Všechny obchodní domy skladují více než 10 000 kusů nábytku k okamžitému odběru.

Vámi zakoupený nábytek přivezeme přímo až k Vám domů a také Vám jej můžeme odborně smontovat. Personál pravidelně školíme, takže vám naši prodavači kvalifikovaně poradí.

Nechte si novou kuchyni profesionálně naplánovat v našich kuchyňských studiích. Profesionálové s Vámi vymyslí, jak ideálně uspořádat kuchyni právě do Vašich prostor. Zpracujeme instalační plány a také vyrobíme obrázek nové kuchyně v grafickém programu. Kuchyni můžeme také vyměřit přímo u Vás doma.

Ve SCONTO obchodních domech se na Vás těší tým profesionálních pomocníků a velký výběr nábytku, doplňků a dekorací.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Sedací soupravy a pohovky Postele Matrace a rošty Skříně a komody Křesla a sezení Kuchyně Kuchyně na míru Sestavy a stěny Stoly a stolky Židle Úložné prostory Drobný nábytek a doplňky Obývací pokoje Ložnice Jídelny Pracovny a kanceláře Dětské a studentské pokoje Předsíně Zahrada

Služby

Prodej nábytku Zboží ihned k odběru Odborné poradenství Splátkový prodej Doprava a montáž Parkování zdarma Zákaznická podpora Výprodeje Akce a slevy E-shop SCONTO Club

Kontakty

Telefony

+420 257 893 111 Infolinka
+420 257 893 202 Fax
+420 257 893 627 Doprava

Emaily

info@sconto.cz

Odkazy

www.sconto.cz
instagram/sconto
pinterest/sconto

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu