Ověřená firma

LEDER TEX s.r.o.

Naše firma je na českém obchodním trhu jednou z nejlepších v oboru čištění.

100 (1 hodnocení)

+420 222 310 765

Popis činnosti

Firma LEDER TEX je na trhu již řadu let, ale na této adrese "Karlínské nám. 5, Praha 8 působí krátce. Přestěhovali jsme se po povodních v roce 2002 a vytvořili zde příjemné prostředí pro nás i naše zákazníky.

Specializujeme se na čištění, barvení a ošetřování textilních a kožených oděvů. Patříme mezi čistírny oděvů, které se zaměřují na specializované čištění kožených oděvů v plném rozsahu, včetně barvení, dobarvení, oživení, vybarvení a různé úpravy dle druhu použité kůže na daný oděv.

Čistíme a barvíme i bílé kožené bundy. Čistíme, regenerujeme soupravy a kombinézy na motorky i další oděvy určené pro sportovní vyžití. Starší kožené oděvy vysušené sluníčkem před čištěním regenerujeme, po vyčištění obnovujeme vláčnost, vybarvení a hydrofobitu.

Detašováním můžeme odstranit většinu skvrn z textilních oděvů. Odstraňujeme skvrny od potu, krve, nápojů (piva, limonád), mléka, některé druhy barev, laků, poškozeného, vyšisované vybarvení apod.

Čistíme kožešiny, kožešinové předložky, prošívané ovčí rouno – ložní soupravy, dekorační tkaniny - závěsy. Pereme, žehlíme košile. Pereme záclony, čistíme a pereme pracovní oděvy. Naše prádelna kvalitně pere, žehlí, mandlujeme prádlo ložní, stolní, hotelové, kuchyňské, osobní i turistické.

Naše firma je na českém obchodním trhu jednou z nejlepších v oboru čištění. Důkazem toho jsou i spokojení klienti, kteří se k nám neustále vracejí.

Pro naše zákazníky je připravena i zásilková služba, takže ani nedostatek času nebo větší vzdálenost naší firmy by neměl být překážkou využití služeb firmy LEDER TEX s.r.o. – centrum ošetřování kůží.

Produkty

Kožené oděvy Kožešiny Kožichy Textilie Oděvy

Služby

Čištění oděvů Barevné úpravy velurových, vlasových kůží Impregnace Praní prádla Žehlení prádla Opravy oděvů Krejčovské opravy a úpravy Detaš Opravy a úpravy oděvů Zásilková služba Poradenský servis

Kontakty

Telefony

+420 222 310 765 hlavní telefon
+420 251 641 213 Fax

Emaily

cistirna@leder-tex.cz

Odkazy

www.leder-tex.cz

Hodnocení

  • 100 od , 26.09.2018 12:28
    Výborná kvalita práce, letecká kožená bunda mého syna s beránkem je po vyčištění a ošetření jako nová. Děkuji.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu