Ověřená firma

Moody´s Investors Service EMEA Limited, odštěpný závod

0 (0 hodnocení)

+420 224 106 444

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost Moody’s je hrdá na svou schopnost naplňovat potřeby svých zákazníků ze střední a východní Evropy spojováním znalostí místního prostředí s globálními zkušenostmi při zajištění konzistence s ostatními kancelářemi Moody’s ve světě. Náš tým tvoří vysoce kvalifikovaní a zkušení odborníci, pocházející z mnoha různých prostředí a oborů, jak kulturních, tak profesionálních, kteří jsou odhodlaní poskytovat co nejlepší služby novým i stávajícím klientům stejně jako ostatním účastníkům trhu.

Moody’s uděluje ratingy a vydává nezávislé kreditní posudky pro cenné papíry s pevným výnosem, emitenty cenných papírů a další úvěrové závazky. Stanovujeme ratingy pro úvěrové závazky v oblasti bankovnictví, podnikového financování, projektového financování, suverénních a regionálních či místních samospráv a nadnárodních orgánů, strukturovaného financování, pojištění a řízených fondů.
V prostředí, kde globální finanční a kapitálové trhy spoléhají více než dříve na správné a objektivní úvěrové informace, poskytuje rating společnosti Moody’s zásadní přínosy a nabízí cenné příležitosti pro emitenty i investory. Pro emitenty jde o přínosy v podobě širšího, stabilního a pružnějšího přístupu na globální finanční a kapitálové trhy, nižších nákladů na financování a vyšší likvidity.

Investoři využívají ratingy Moody’s pro ocenění úvěrového rizika cenných papírů s pevným výnosem nebo úvěrů, které mohou koupit nebo prodat či půjčit. A hodnota našich ratingů není omezena okamžikem jakéhokoli výchozího nákupního rozhodnutí, ale pokračuje po celou dobu životnosti hodnocených nástrojů.

Kromě toho se investoři spoléhají na naše znalosti a globální zaměření za účelem průběžného monitorování, aktualizace stanovisek a změn ratingů Moody’s. Mnoho účastníků trhu rovněž používá naše ratingy jako prostředek k rozšíření jejich investičních horizontů na trhy nebo typy cenných papírů, které nezahrnují do vlastní analýzy.
Společnost Moody’s je odhodlána splňovat rostoucí nároky účastníků úvěrového trhu ve střední a východní Evropě. Díky našim místním i globálním zkušenostem můžeme přizpůsobit naše produkty a služby na míru.

Služby

finanční poradenství investiční poradenství poradenské služby rating kreditní posudky školení v oboru úvěrů analytické modely

Kontakty

Telefony

+420 224 106 444 hlavní telefon

Emaily

petr.vins@moodys.com

Odkazy

www.moodys.com website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 18
Út 9 - 18
St 9 - 18 Dnes
Čt 9 - 18
9 - 18

Klíčová slova

rating kreditní posudky školení v oboru úvěrů analytické modely finanční poradenství investiční poradenství poradenské služby

Kategorie

Finanční, investiční poradenství Cenné papíry - obchodníci, trhy Cenné papíry - invest. fondy a spol.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu