Ověřená firma

Moody´s Investors Service EMEA Limited, odštěpný závod

Ratingy a nezávislé kreditní posudky pro cenné papíry s pevným výnosem, emitenty cenných papírů a další úvěrové závazky.

0 (0 hodnocení)

+420 224 106 444

Popis činnosti

Společnost Moody’s je hrdá na svou schopnost naplňovat potřeby svých zákazníků ze střední a východní Evropy spojováním znalostí místního prostředí s globálními zkušenostmi při zajištění konzistence s ostatními kancelářemi Moody’s ve světě.

Náš tým tvoří vysoce kvalifikovaní a zkušení odborníci, pocházející z mnoha různých prostředí a oborů, jak kulturních, tak profesionálních, kteří jsou odhodlaní poskytovat co nejlepší služby novým i stávajícím klientům stejně jako ostatním účastníkům trhu.

Moody’s uděluje ratingy a vydává nezávislé kreditní posudky pro cenné papíry s pevným výnosem, emitenty cenných papírů a další úvěrové závazky. Stanovujeme ratingy pro úvěrové závazky v oblasti bankovnictví, podnikového financování, projektového financování, suverénních a regionálních či místních samospráv a nadnárodních orgánů, strukturovaného financování, pojištění a řízených fondů.

V prostředí, kde globální finanční a kapitálové trhy spoléhají více než dříve na správné a objektivní úvěrové informace, poskytuje rating společnosti Moody’s zásadní přínosy a nabízí cenné příležitosti pro emitenty i investory. Pro emitenty jde o přínosy v podobě širšího, stabilního a pružnějšího přístupu na globální finanční a kapitálové trhy, nižších nákladů na financování a vyšší likvidity.

Investoři využívají ratingy Moody’s pro ocenění úvěrového rizika cenných papírů s pevným výnosem nebo úvěrů, které mohou koupit nebo prodat či půjčit. A hodnota našich ratingů není omezena okamžikem jakéhokoli výchozího nákupního rozhodnutí, ale pokračuje po celou dobu životnosti hodnocených nástrojů.

Kromě toho se investoři spoléhají na naše znalosti a globální zaměření za účelem průběžného monitorování, aktualizace stanovisek a změn ratingů Moody’s. Mnoho účastníků trhu rovněž používá naše ratingy jako prostředek k rozšíření jejich investičních horizontů na trhy nebo typy cenných papírů, které nezahrnují do vlastní analýzy.

Společnost Moody’s je odhodlána splňovat rostoucí nároky účastníků úvěrového trhu ve střední a východní Evropě. Díky našim místním i globálním zkušenostem můžeme přizpůsobit naše produkty a služby na míru.

Služby

Finanční poradenství Investiční poradenství Poradenské služby Rating Kreditní posudky Školení v oboru úvěrů Analytické modely

Kontakty

Telefony

+420 224 106 444 hlavní telefon

Emaily

petr.vins@moodys.com

Odkazy

www.moodys.com

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 18
Út 9 - 18
St 9 - 18
Čt 9 - 18
9 - 18

Klíčová slova

rating kreditní posudky školení v oboru úvěrů analytické modely finanční poradenství investiční poradenství poradenské služby finanční trhy kapitálové trhy cenné papíry kreditní posudky Praha rating Praha cenné papíry Praha financování Praha

Kategorie

Finanční, investiční poradenství Cenné papíry - obchodníci, trhy Cenné papíry - invest. fondy a spol.

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu