Colosus.cz

Všechny prodávané zbraně jsou homologovány státní zkušebnou zbraní.

0 (0 hodnocení)

+420 724 005 567

Main

Popis činnosti

Jsme největší prodejci zbraní bez zbrojního průkazu na českém trhu, se třemi provozovnami a více než 1 500 m2 skladových prostor. Nabízíme tisíce zbraní a doplňků a naše vášeň nás žene neustále kupředu.

Nabízíme prodej vzduchových a plynových zbraní a střeliva značek WALTHER, GAMO, HATSAN, UMAREX, EKOL, KIMAR, BRUNI. Prodej luků a kuší, airsoft, repliky historických zbraní. Vše pro sebeobranu paralyzéry, obranné spreje a nože.

V našem sortimentu naleznete také prodej zábavní pyrotechniky, jako jsou petardy a kompaktní ohňostroje. Sestavení drobných zábavních ohňostrojů. Realizace firemních, svatebních a narozeninových ohňostrojů po celé České republice.

Než zařadíme produkt do nabídky, vždy jej sami vyzkoušíme a otestujeme. Máme tak jistotu, že se k vám dostane jen to nejlepší. Díky našim zkušenostem a znalostem se také podílíme na inovaci a vývoji vybraných produktů.

Poskytujeme všem záruční i pozáruční servis. Jsme připraveni vám poradit a ukázat zbraně bez zbrojního průkazu v tom nejlepším světle.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Vzduchové pistole a revolvery Plynové pistole a revolvery Vzduchovky dlouhé Flobertky Puškohledy Příslušenství pro zbraně Repliky zbraní Airsoft Luky Kuše Příslušenství pro lukostřelbu Obranné spreje Nože Paralyzéry Teleskopické obušky Petardy Pyrotechnika Ohňostroje

Služby

Celoroční ohňostroj Kamenná prodejna Široká skladová zásoba Záruční i pozáruční opravy Vlastní zkušebna

Značky

HATSAN KIMAR BRUNI UMAREX EKOL WALTHER JANDAO RAVEN CROSMAN BARRETT BEAR ESP BERETTA VALIANT

Kontakty

Telefony

+420 724 005 567 Main
+420 774 727 554 Mobile

Emaily

pavel.sediva@colosus.cz
dotazy@colosus.cz

Odkazy

www.colosus.cz/prodejna-praha website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 18
Út 10 - 18
St 10 - 18
Čt 10 - 18 Dnes
10 - 18

Klíčová slova

vzduchovky kuše pyrotechnika plynové pistole ohňostroje zbraně repliky luky airsoft nože puškohledy střelivo svítilny kolimátory zbraně Praha prodej zbraní Praha zbraně bez průkazu Praha pyrotechnika Praha airsoftové zbraně Praha luky Praha

Kategorie

Zbraně a střelivo Pyrotechnika a ohňostroje

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu