Ověřená firma

EXPOL TRADE, s.r.o.

Provozujeme 14 uhelných skladů. Na trhu působíme již přes 23 let.

0 (0 hodnocení)

+420 595 132 411

Sekretariát

Popis činnosti

Společnost EXPOL TRADE, s.r.o. má výsadní postavení ve skupině EXPOL a je dlouhá léta významným hráčem v obchodu s pevnými palivy.

Centrála firmy sídlí v Ostravě na Janáčkově ulici. Je vlastníkem dvanácti uhelných skladů, které se nacházejí na Bruntálsku (Krnov, Bruntál, Horní Benešov, Jindřichov ve Slezsku, Moravský Beroun, Zlaté Hory, Velká Štáhle) a Novojičínsku (Šenov u Nového Jičína, Bílovec, Kopřivnice, Odry, Studénka).

Hlavní komoditami společnosti je hnědé uhlí, černé uhlí, koks, surové železo, kovový šrot, dřevěné brikety, koksochemické produkty, topné oleje. Velmi významné jsou pro firmu dodávky paliv do větších energetických a průmyslových celků, které se nacházejí v ČR, ale i v zahraničí.

Zahraniční obchod je již od roku 1991 hlavní formou podnikatelských aktivit skupiny EXPOL. V roce 2004 vznikla divize obchodu s realitami. Hlavním zaměřením této činnosti je obchod s byty a rodinnými domy. Realitní kancelář má svoji základnu v Ostravě.

Na našich uhelných skladech se také věnujeme prodeji sypkých hmot (písky, štěrkopísky, drcené a okrasné kamenivo, okrasné valouny a kačírky).

Zveme Vás k návštěvě našich webových stránek. Když budete mít zájem o spolupráci s námi, pak my jsme připraveni.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Černé uhlí a antracit Hnědé uhlí Hnědouhelné brikety Koks Koksochemické produkty Dřevní biomasa - štěpka Balené palivo Surové železo Kovový odpad Šrot Štěrky Písky Kamenivo

Služby

Prodej tuhých paliv Uhelné sklady Dodávky paliv

Kontakty

Telefony

+420 595 132 411 Sekretariát
+420 606 700 538 Sekretariát
+420 595 132 412 Fax

Emaily

sekretariat@expoltrade.cz

Odkazy

www.expoltrade.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu