Ověřená firma

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1179

Nabízíme unikátní možnost získání výučního listu i maturitního vysvědčení během 4 standardních let! (projekt L a H)

0 (0 hodnocení)

+420 266 039 035

Popis činnosti

Nabízíme vzdělání se zaměřením na silnoproudou a slaboproudou elektrotechniku, autoopravárenství, chemii, ekologii a životní prostředí, ekonomiku, veřejnosprávní činnost.

Naše střední škola má dlouhodobou tradici vzdělávacího centra, které se zaměřuje především na obory vzdělání pro elektrotechnický průmysl, autoopravárenství, chemický průmysl, životní prostředí, průmyslovou ekologii, obchodní a veřejnosprávní činnosti.

Připravujeme absolventy pro celou řadu sociálních partnerů z průmyslu, služeb i institucí v Praze i širokém okolí. Velmi se nám osvědčila koncepce fungování školy jako centra celoživotního učení, která je navíc podpořena i již 20letou spoluprací s Pedagogickou fakultou UK v Praze, kdy působíme jako její fakultní škola. Vedle pestré nabídky oborů vzdělání s výučním listem nebo maturitou nabízíme svým žákům celou řadu možností aktivně využít svůj volný čas.

V rámci školy jsou aktivní odborné i sportovní kroužky, žáci jezdí do naší chaty ve Strážném v Krkonoších, kde pořádáme lyžařské a ekologické kurzy. Nabízíme i možnost ozdravných pobytů u moře a také odborných stáží v zahraničí.


Naše pobočky:
Českobrodská 362/32A, 190 00 Praha 9-Hrdlořezy
Pod Balkánem 599/2, 190 00 Praha 9-Vysočany
Poděbradská 508/12, 190 00 Praha 9-Vysočany

Produkty

Elektrikář - silnoproud Elektromechanik pro zaříízení a přístroje Mechanik elektrotechnik Elektrotechnika Provozní elektrotechnika Mechanik opravář motorových vozidel Autoelektrikář

Služby

Střední škola odborné přípravy Odborné praxe Školní jídelna

Kontakty

Telefony

+420 266 039 035 hlavní telefon

Emaily

copth@copth.cz

Odkazy

www.copth.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu