Edenred CZ s.r.o.

Jsme spolehlivý partner v oblasti motivace zaměstnanců. Navrhneme vám efektivní benefitní systém a optimalizujeme vaše finanční náklady vynakládané na zaměstnanecké benefity nebo věrnostní programy.

0 (0 hodnocení)

+420 234 662 613

Proplácení

kam v Brně na oběd s Edenred

30.09.2018 - Zajděte si s kolegy, rodinou nebo přáteli na zdravé a chutné jídlo v Brně. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na restaurace, kde nabízí nutričně...

Zajděte si s kolegy, rodinou nebo přáteli na zdravé a chutné jídlo v Brně. Sepsali jsme pro vás 5 tipů na restaurace, kde nabízí nutričně vyvážené jídlo a splňují další požadavky programu FOOD, který má za cíl zlepšit stravovací návyky zaměstnanců. Stačí si vybrat, na co máte zrovna chuť.

1. Lloyd´s Pub http://restauracelloyds.cz/
Restaurace inspirovaná atmosférou tradičních anglických kaváren a restaurací. K přípravě pokrmů používají jen lokální suroviny od vyhlášených regionálních dodavatelů. V nabídce kromě steaku, burgerů, žeber a ryb najdete i saláty a další sezónní potraviny. Restaurace nabízí také denní menu.

2. Restaurace Svatovavřinecký dvůr http://www.svatovavrineckydvur.cz/
Restaurace v irském duchu nabízí jak české, tak i zahraniční speciality. Ve stálém i denním menu si můžete vybrat z masových specialit, salátů, steaků, ryb i bezmasých jídel. Navíc v poledním menu najdete kromě pizzy taky bezlepková jídla.

3. Grill Pub Gingilla https://gingilla.cz
V Grill Pub Gingilla si pochutnáte nejenom na domácích burgerech, pizze a tortillách, ale i na salátech a české kuchyni z kvalitních surovin. V poledním menu máte na výběr z pěti chodů a dezert.

4. All Tasty https://www.alltasty.cz/
Domácí poctivá jídla podle motta „vaříme jak pro sebe“. V bistru All Tasty připravují jídla s minimem mouky a zahušťovadel. Sami si pečou pannini i knedlíky. V denním menu máte na výběr ze šesti jídel a šesti pizz.

5. Bar a Restaurant Zágreb http://www.zagreb.cz/
Tradiční česká i zahraniční kuchyně, těstovinové saláty, burgery i ryby. V poledním i klasickém menu si vyberete, na co máte zrovna chuť, včetně bezmasých jídel pro vegetariány.

Nevybrali jste si z našich tipů? Další restaurace, kde se najíte chutně a výživně, najdete pomocí našeho vyhledávače nebo mobilní aplikace TicketCard by Edenred.

Postrádáte mezi našimi partnery vaši oblíbenou restauraci? Doporučte nám ji pomocí formuláře na našich stránkách: https://www.edenred.cz/produkty/stravovani/ticket-restaurant/zamestnanec

Síť restaurací FOOD, nabízejících zdravá jídla, najdete po celé České republice označené touto samolepkou.

Autor: Jana Bursová


Fotogalerie k článku

kam v Brně na oběd s Edenred - fotografie 1/1

fotografie 1/1

Kontakty a adresa

Edenred CZ s.r.o.

Otevírací hodiny

Po 8 - 16:30
Út 8 - 16:30
St 8 - 16:30 Dnes
Čt 8 - 16:30
8 - 15
So zavřeno
Ne zavřeno

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu