Ověřená firma

Základní škola Kostomlaty pod Milešovkou, příspěvková organizace

Novinkou tohoto školního roku je navýšení kapacity školy a zvýšení počtu tříd na I. stupni ZŠ. V současné době na celé ZŠ osm tříd. Z důvodu malého počtu žáků máme spojenu pouze čtvrtou a pátou třídu.

0 (0 hodnocení)

+420 417 871 037

II. stupeň

Popis činnosti

Pracujeme ve vzdělávacím programu, který vychází z amerického programu Step by Step - Krok za Krokem - výuka na prvním stupni, která probíhá ve výukových centrech. V rámci evropských fondů má každá učebna interaktivní tabuli, počítače s přístupem na internet a mobilní tabletovou třídu.

Děti na 2. stupni pracují s elektronickými knihami, které mají přístupné ve svých domácích počítačích, mimo jiné pracují i s klasickými knihami.

Provozujeme 7 zájmových kroužků - počítačový, šikovné tlapky, kytara, keramika, přírodovědná praktika, angličtina a vodácký kroužek. Kapacita školy je 120 žáků a bývá z 90 % zaplněna. Máme dojíždějící žáky z měst Bílina, Hostomice, Ledvice a Duchcova (okres Teplice).

Každý rok pravidelně pořádáme týdenní ozdravné pobyty pro žáky 1. i 2. stupně v rámci regionu (Jiřetínsko, Děčínsko, Máchovo jezero, Prachovské skály).

Služby

základní škola školní družina školní jídelna kroužky: kroužek kytara kroužek keramika počítačový kroužek vodácký a rybářský kroužek

Značky

Step by Step

Kontakty

Telefony

+420 417 871 037 II. stupeň
+420 417 871 054 I. stupeň

Emaily

zs.kostomlaty@cmail.com

Odkazy

www.zskostomlatypm.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu