Ověřená firma

INGPRO CZ s.r.o.

Naše projektově stavebně inženýrská firma se vždy snaží přizpůsobit se požadavkům zákazníka a vytváříme kompletní projekty v týmové spolupráci dle jeho požadavků a přání.

0 (0 hodnocení)

+420 483 713 989

Popis činnosti

Naše projektově inženýrská firma se vždy snaží přizpůsobit se požadavkům zákazníka a vytvoříme projekty v týmové spolupráci dle jeho požadavků a přání.

Provádíme kompletní projektové dokumentace pozemních staveb, včetně statiky, dílčích profesí a položkového rozpočtu stavebních prací, zaměření skutečných stavů, jednoduché stavebně technické průzkumy a posudky stavebních konstrukcí.

Projektujeme v CAD software včetně zajištění vizualizace. Pro investora zpracováváme na úvod architektonickou studii. Dle požadavků investora provádíme odborné vedení stavby a technický dozor stavebníka. Zajišťujeme inženýrskou činnost pro vydání příslušných stavebních povolení a dílčích rozhodnutí a jejich projednání na dotčených úřadech státní správy.

Zpracováváme energetické posudky pro dotační program Nová zelená úsporám a průkazy energetické náročnosti budov - ENB na základě vydaného osvědčení energetického specialisty vedené pod evidenčním číslem 0773.

Zajišťujeme kompletní projekty pozemních staveb včetně projektů zdravotních instalací, vytápění, elektroinstalací, elektro-požární signalizace EPS, EZS či vzduchotechniky.

Samozřejmostí je zpracování položkových rozpočtů a výkazů výměr v programovém vybavení Eurocalc 3 od společnosti Callida s každoroční aktualizací datové základny.

Firma vlastní certifikát jakosti dle požadavků ČSN EN ISO 9001:2016.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Produkty

Průmyslové stavby Stavby občanské vybavenosti

Služby

Projektové práce Inženýrské práce Ověřovací studie Objemové studie Architektonické studie Kompletní projekty pozemních staveb Odborné vedení stavby Technický dozor Nová zelená úsporám Průkazy energetické náročnosti Odborné posudky

Značky

PENB

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 483 713 989 hlavní telefon
+420 601 391 956 Mobil
+420 602 736 361 Mobil

Emaily

ingpro@ingprocz.com
samlova.ingpro@seznam.cz

Odkazy

www.ingprocz.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu