Ověřená firma

INGPRO CZ s.r.o.

Naše projektově stavebně inženýrská firma se vždy snaží přizpůsobit se požadavkům zákazníka a vytváříme projekty v týmové spolupráci dle jeho požadavků a přání.

0 (0 hodnocení)

+420 483 713 989

Popis činnosti

Naše projektově inženýrská firma se vždy snaží přizpůsobit se požadavkům zákazníka a vytvoříme projekty v týmové spolupráci dle jeho požadavků a přání.

Provádíme kompletní projektové dokumentace pozemních staveb, včetně statiky, dílčích profesí a rozpočtu stavebních prací, oceňování nemovitostí a znalecké posudky.

Projektujeme v CAD software včetně možné vizualizace a zajištění architektonické studie. Na přání provádíme odborné vedení stavby a technický dozor stavebníka. Zajistíme i inženýrskou činnost pro vydání příslušných povolení a rozhodnutí.

Od Ministerstva průmyslu a obchodu jsme obdrželi oprávnění vypracovávat energetické audity, eneretické posudky a průkazy energetické náročnosti budovy - PENB dle osvědčení od MPO vedené pod evidenčním číslem 0773.

Zajišťujeme kompletní projekty pozemních staveb včetně projektů zdravotních instalací, vytápění, elektroinstalací, elektro-požární signalizace EPS, EZS či vzduchotechniky.

Samozřejmostí je zpracování položkových rozpočtů a výkazů výměr v programovém vybavení Eurocalc 3 od společnosti Callida s každoroční aktualizací datové základny.

Firma získala na své hlavní činnosti v roce 2009 certifikaci jakosti dle požadavků ČSN EN ISO 9001:2009.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Průmyslové stavby Stavby občanské vybavenosti

Služby

Projektové práce Inženýrské práce Ověřovací studie Objemové studie Architektonické studie Kompletní projekty pozemních staveb Odborné vedení stavby Technický dozor Nová zelená úsporám Průkazy energetické náročnosti Odborné posudky

Značky

PENB

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 483 713 989 hlavní telefon
+420 601 391 956 Mobil
+420 602 736 361 Mobil

Emaily

ingpro@ingprocz.com
samlova.ingpro@seznam.cz

Odkazy

www.ingprocz.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu