Ramses - měření a regulace tlaku a teploty

0 (0 hodnocení)

+420 266 611 105

Kancelář

Akční nabídka

Popis činnosti

Ramses - sdružení měřicí a regulační techniky sídlí v Aloisovské ulici v Praze 9. Poskytuje Vám kompletní servis v oblasti měřicí a regulační techniky.
Naše firma nabízí zákazníkům měřicí přístroje i s příslušenstvím od základního informativního měření, až po měření, kde jsou kladeny vysoké požadavky na přesnost, kvalitu, reprodukovatelnost a odolnost vůči měřeným látkám (např. v chemickém, farmaceutickém, potravinářském průmyslu).
Máme velkou škálu standardních produktů skladem, také nabízíme možnost zakázkové výroby dle požadavků zákazníka. Zboží si můžete osobně vyzvednout na prodejně, nebo Vám jej zašleme přepravní službou do 48 hod. po celé České republice.
Naše firma má mnohaleté zkušenosti v oblasti měřicí a regulační techniky. Působíme na trhu již od roku 1992. V roce 2000 jsme získali certifikát ISO 9001.

Produkty

manometry (tlakoměry) bimetalové a tlakové teploměry regulátory tlaku a teploty snímače tlaku a teploty kalibrace a seřizování tlakoměrů kohouty, ventily, smyčky bezdotykové teploměry teploměrové jímky termostaty spínače tlaku a teploty vystavování kalibračních listů

Kontakty

Telefony

+420 266 611 105 Kancelář
+420 266 611 106 Kancelář

Emaily

info@ramses.cz

Odkazy

www.ramses.cz

Kontakty

Klíčová slova

tlak teplota měření tlaku a teploty regulace tlaku a teploty Manometr

Kategorie

Měření, měřidla

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu