Podorlická kartonážní spol. s r. o

Největší specialista v oboru velkých obalů, extra pevných a odolných krabic v České republice.

10 (1 hodnocení)

+420 775 999 389

Popis činnosti

Podorlická kartonážní spol. s r.o. je zkušený tým odborníků (někteří vedoucí pracovníci mají déle než 20leté zkušenosti v oboru výroby obalů a kartonáže) a zakázková výroba obalů dle Vašich požadavků od malých množství až po extra velké série. Výroba krabic dle vašich potřeb již od několika desítek kusů je pro nás samozřejmá. Za přirozenou považujeme optimalizaci z hlediska kvality materiálů, ceny, doporučení vhodné konstrukce a rychlost výroby.

Rádi pro Vás vyrobíme náročné a nestandardní přepravní boxy dle Vašich požadavků. Jsme specialisté na velkoformátové boxy a krabice a zakázky se složitými vnitřními výplněmi. Dokážeme zrealizovat i výrobu malých nákladů. Jsme připraveni i na last minute zakázky a okamžitě navýšit výrobní kapacitu.

Obaly, ať už klopové krabice, tvarové výseky, přepravní boxy, skládačky, skupinové i přepravní krabice pro Vás v případě zájmu potiskneme tou nejvhodnější tiskovou technikou. Provedeme konstrukční návrh obalu včetně systému zámků a designu. Navrhneme nejvhodnější materiál a technologii výroby.

Výroba krabic u nás navíc zahrnuje komplexní služby - nabízíme flexotisk, nebo sítotisk s ohledem na funkčnost, množství, požadovanou kvalitu tisku, cenu a rychlost. Výrobky prochází kontrolou jakosti během celého výrobního procesu.

Jsme firma s celorepublikovou působností a předním postavením na trhu výroby obalů v oblasti velkých přepravních obalů a boxů. Jedním z klíčových strojů je německý stroj GOPFERT s velkoformátovým flexotiskem patřící mezi největší v Česku.

Vše v rámci systému řízení kvality ČSN EN ISO 9001:2008 a ČSN EN ISO 14001:2004.

Produkty

obaly pro automobilový průmysl obaly pro elektrotechnický průmysl velkoformátové boxy exportní krabice kartonové krabice klopové krabice krabice z vlnité lepenky pevné krabice přepravní krabice velké krabice spotřebitelské obaly

Služby

výroba krabic a kartonáže potisk boxů a krabic kompletní servis poradenství flexotisk ofset sítotisk

Značky

GOPFERT

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2008 ČSN EN ISO 14001:2004

Kontakty

Telefony

+420 775 999 389 hlavní telefon
+420 494 622 747 Tel.
+420 494 620 181 Fax

Emaily

pavlina@kartonaz.cz
jaroslav.liska@kartonaz.cz

Odkazy

www.vyroba-krabic.cz
www.vyroba-krabic.cz

Facebook

Hodnocení

  • 10 od , 11.09.2018 16:03
    Tuto firmu rozhodně NEDOPORUČUJI!! Měl jsem s nimi v několika případech velký problém s kvalitou dodaného zboží. Radek Novotný / www.arp-racingpart.com

Nejbližší podobné firmy

Ověřená firma

0 (0 hodnocení)
Ověřená firma

  • Lomnice nad Popelkou
  • Obaly
0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu