Hromosvody, klempířské a pokrývačské práce | ARCHA sdružení řemesel

Hromosvody, revize hromosvodů, klempířské a pokrývačské práce. Výškové práce, při kterých je použití horolezecké techniky ekonomicky i časově výhodnější než práce z lešení.

100 (2 hodnocení)

+420 602 317 090

Main

Popis činnosti

Společnost Vám nabízí kompletní servis prací na těžko přístupných místech pomocí horolezecké techniky, zejména: mytí, nátěry a údržbu výškových budov, opravy a údržbu fasád a střešních plášťů, periodické prohlídky kostelních věží a památek, montáže a rekonstrukce hromosvodů, revize hromosvodů, montáže ochran proti holubům.

Jsme připraveni vyhovět i Vašim zvláštním požadavkům, jako například: likvidaci rampouchů z okapů a střešních svodů, odstraňování hnízd na stavebních objektech, pořízení fotodokumentace z pro Vás nedostupných míst,
jakož i další speciální práce, pokud jsou v lidských silách.

V případě potřeby zajistíme součinnost dalších odborníků z řad našich partnerů nebo specialistů v oboru.

Jsme společností, která realizuje služby zákazníkům pomocí horolezecké techniky. Své služby poskytujeme na českém trhu již od roku 1991, v začátcích jako sdružení, v současnosti jako společnost s ručením omezeným ARCHA - Falc Ivan, s.r.o.

Ačkoli sídlíme v Praze, naši činnost provádíme na celém území České republiky. Uskutečnili jsme zakázky různého rozsahu s různou náročností, od drobných oprav po komplexní práce na objektech.

V průběhu naší podnikatelské činnosti jsme uspokojili desítky zákazníků, s některými jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Naším krédem zůstává, i přes některé negativní zkušenosti, vyhovět každému zákazníkovi, pokud je to alespoň trochu možné.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Produkty

Rekonstrukce a realizace střech

Služby

Instalace hromosvodů včetně revizní zprávy Rekonstrukce, opravy, čištění, nátěry střech a fasád Rizikové kácení stromů Instalace zábran proti holubům Klempířské práce, pokrývačské práce Výškové práce Opravy komínových těles

Členství v profesních spolcích

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky

Speciality

Specializujeme se na instalace hromosvodů na všechny typy střech od novostaveb po památkově chráněné

Jazyky

Čeština Španělština

Kontakty

Telefony

+420 602 317 090 Main
+420 602 310 917 Alt

Emaily

info@archapraha.cz

Odkazy

www.hromosvody-archapraha.cz website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 03.09.2020 18:20
    Hromosvody, revize hromosvodů, klempířské a pokrývačské práce nejen v Praze zajišťuje nejlépe Ivan Falc z ARCHA - sdružení řemesel. Člen Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky. Doporučuji.
  • 100 od , 06.10.2015 14:26
    Velice rychle a kvalitně nám opravili střechu a udělali i revizi hromosvodu. Mohu jen doporučit. Martin Straka

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu