Ověřená firma

Autobaterie Aujeský, s.r.o.

Akumulátory značky Banner, motobaterie Yuasa a Banner, nabíječky Telwin Leader, autokosmetika a provozní náplně Velvana a Coyote, oleje a tuky Paramo, Mogul, Castrol.

0 (0 hodnocení)

+420 321 728 742

Popis činnosti

Potřebujete pro Vaše auto výhodně nakoupit baterii, autokosmetiku, provozní náplň či oleje a tuky? Jsme rodinná firma, která se již skoro dvacet let zabývá jak maloobchodním, tak velkoobchodním prodejem rakouských akumulátorů značky Banner.

Nabízíme velkoobchodní prodej a servis akumulátorů, provozní kapaliny a nemrznoucí směsi zn. Velvana, oleje a maziva (MOGUL, TRYSK, CASTROL). Zajišťujeme odborná měření baterií a dobíjecí soustavy, měření hodnot provozních kapalin.

Tato značka je na trhu dobře známá a svědčí o tom fakt, že firma Banner dodává akumulátory do prvovýroby pro automobilky Audi, BMW, Volkswagen, Chrysler, MAN, Škoda a Volvo. Výrobky společnosti Banner dokazují svou kvalitu jak na nejchladnějším skandinávském severu, tak i pod horkým africkým sluncem. Všechny tyto akumulátory najdete v našem sortimentu.

Výkup a zpětný odběr použitých akumulátorů! Výkupní cena dle dohody na základě aktuální ceny olova na burze.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Autobaterie Motobaterie LPG láhve Oleje Trakční akumulátory Gelové akumulátory Rounové akumulátory Záložní zdroje Fridexy Nabíječky Dobíječky Startovací boostery Testery napětí a proudu Hustoměrky Autokosmetika Autochemie

Služby

Prodej akumulátorů Měření baterií Dobíjení baterií Výměna akumulátorů Výkup starých akumulátorů Ekologická likvidace AKU

Značky

Banner Yuasa Velvana Paramo Castrol Mogul Telwin Leader Coyote TRYSK

Kontakty

Telefony

+420 321 728 742 hlavní telefon
+420 602 694 207 Mobile

Emaily

aujesky.autobaterie@seznam.cz

Odkazy

www.autobateriekolin.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu