Ověřená firma

AVANTI KOBERCE - PODLAHY, podlahové krytiny

Váš spolehlivý partner v oblasti podlah

72 (2 hodnocení)

+420 267 990 189

Popis činnosti

Prodejna podlah AVANTI v obchodní zóně Černý Most se nachází v areálu SIKO KOUPELNY a nabízí na prodejní ploše 500 m2 veškeré druhy podlahových krytin, jako jsou bytové a zátěžové koberce, kobercové čtverce, čisticí zóny, bytové a zátěžové PVC, vinylové podlahy, laminátové a dřevěné podlahy od renomovaných výrobců na přehledných stojanech, ručních vzornících nebo přímo v rolích na stojanech, ze kterých je možno metráž přímo odebrat.

Odborně vyškolený personál Vám toto zboží uřízne na míru či nařeže do tvarů dle požadavku zákazníka. Toto zboží dopravíme naší firemní dopravou dle přání do místa bydliště zákazníka či na místo stavby.

Nabízíme podlahářské práce, kdy přijímáme podněty pro zpracování zakázek naším realizačním střediskem. Zpracování takové kalkulace je u nás zdarma a nezávazné. Pokud se rozhodnete dle kalkulace, že realizaci budete chtít. Naše realizační středisko následně zajistí veškerý servis, týkající se instalace všech druhů podlahovin, od zaměření a odborné konzultace, přes výběr vhodné podlahoviny, až po samotnou montáž, která je prováděna vlastními odborně vyškolenými pracovníky. Samozřejmostí jsou i návazné služby, údržba a čištění.

V současné době je velmi žádaným typem podlah vinylové podlahy. Zastupujeme na našem trhu několik výrobců vinylových podlah, jako jsou Wineo Design Line, BEAUFLOR - PODIUM PRO 30, FLOOR FOREVER a WITEX. Moderní vinylová podlaha získala rychle na popularitě díky svým jedinečným vlastnostem. Jedná se o pocitově teplý, měkký a elastický materiál, komfortní při chůzi.

Nepodléhá působení vlhkosti a je proto vhodná do koupelen i kuchyní. Nabízíme kvalitní vinylové podlahy, které je možno pokládat plovoucím způsobem nebo v lamelách, které se lepí přímo k podkladu.

Produkty

Koberce Běhouny Dětské koberce WC sety PVC Linoleum Vinyl Korek Dřevěné podlahy Laminátové podlahy Čisticí rohože Umělé trávníky Stavební a dekorační prvky

Služby

Prodej koberců a podlah Pokládka plovoucí podlahy Pokládka vinylové podlahy Pokládka koberců Pokládka lina Obšívání koberců Renovace koberců Výroba schodových nášlapů Potisk koberců Odborné čištění a údržba podlahových krytin Pokládky po celé ČR Velkoobchod

Značky

ORAC VORWERK LANO TAPIBEL INCATI INFLOOR HALBMOND ONEFLOOR

Kontakty

Telefony

+420 267 990 189 hlavní telefon
+420 257 960 784 Alt

Emaily

cernymost@avanti-koberce.cz

Odkazy

www.avanti-koberce.cz website

Facebook

Hodnocení

Prostředí, čistota
70
Vstřícnost k zákazníkům
10
Otevírací doba
70
Nabízený sortiment, kvalita
30
  • 45 od , 29.03.2016 08:11
    Pokládka vinylu a koberců po celém domě totální katastrofa. Po více jak roce stále zapáchající koberce, odpadávání sokl. lišt. Po vznesení reklamace nekomunikují. Rozhodně nedoporučuji.
  • 100 od , 11.07.2014 13:51
    Široký výběr, použili jsme kupon bez problémů.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu