Ověřená firma

Hotel U Páva

Luxusní hotel v Praze. Příjemné prostředí a nezapomenutelnou atmosféru zažijete v luxusním hotelu U Páva.

0 (0 hodnocení)

+420 257 533 573

Akční nabídka

Popis činnosti

Hotel U Páva nabízí jedinečné ubytování přímo v historickém centru Prahy, hlavního města České republiky. Hotel se nachází v městské části Praha 1, jen několik málo desítek metrů od nejnavštěvovanějšího Karlova mostu či Kampy, pár minut od Pražského hradu, chrámu sv. Víta a Staroměstského náměstí.

Nejenom skvělá lokalita je výhodou tohoto luxusního hotelu. Je to také nezapomenutelná atmosféra a příjemné prostředí, jež tento luxusní hotel v Praze poskytuje. Můžete zde strávit neopakovatelné romantické chvilky, líbánky či zaslouženou dovolenou a jistě se sem budete rádi vracet. Útulné, klidné a přitom přepychové prostředí uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Hotel je luxusně zařízen a plně klimatizován. Interiér nabízí stylovou kombinaci funkčního nábytku, nástěnných fresek a originálních obrazů českého akademického malíře Jiřího Anderle.

Jako jeden z mála luxusních hotelů v Praze nacházejících se v historickém centru města umožňuje využít placeného parkování u hotelu. Více informací je k nalezení na našich internetových stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Standard pokoje De Lux pokoje Suite pokoje Luxury room pokoje

Služby

Solárium Masáže Snídaně Relax Centrum Půjčení auta Čistírna Room servis Business service Parkování Denní zahraniční tisk Připojení k internetu Nepřetržitá služba na recepci

Kontakty

Telefony

+420 257 533 573 hlavní telefon
+420 257 530 919 další telefon

Emaily

recepce@hotel-upava.cz
rezervace@hotel-upava.cz

Odkazy

www.hotel-upava.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu