Dům dětí a mládeže Hořice

Školské zařízení s právní subjektivitou.

0 (0 hodnocení)

+420 493 539 500

Akční nabídka

Popis činnosti

Sháníte pro své dítě vhodný kroužek? Navštivte náš Dům dětí a mládeže v Hořicích.

Dům dětí a mládeže Domeček v Hořicích je státní zařízení s právní subjektivitou od roku 1994, jehož zřizovatelem je město Hořice.

Sídlíme v Žižkově ulici, kde zajišťujeme pravidelnou zájmovou činnost ve více než šedesáti zájmových kroužcích nebo kurzech, a to pro předškoláky, školáky, teenagery a dospěláky.

Na velmi dobré úrovni jsou kroužky keramické, rybářské, modelářské, jazykové, aerobik pro děti, mládež i dospělé, mažoretkový sport, moderní gymnastika a hra na bubny - tzv. drumbeny.
Velký zájem je také o kroužky pro děti předškolního věku.

Mezi zajímavosti patří kroužky pro maminky na mateřské dovolené, které se přijdou protáhnout na Cvičení s písničkou a do Mateřského centra Klubíčko, ve kterém se děti samy bez rodičů naučí všemu, co by měl umět předškolaček.

V průběhu roku organizujeme velké společenské akce ve městě i pro širokou veřejnost. Tradiční jsou dětské karnevaly, Den dětí, Drakiáda, rybářské i letecko-modelářské soutěže, zájezdy na divadelní představení, Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu a Domečkovská akademie. V letních měsících pořádáme zahraniční i tuzemské tábory pro děti i pro rodiče s dětmi.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

Volnočasové aktivity Kroužky Zájmová činnost Letní tábory Kroužek mažoretek Jazykové i pohybové kroužky Kroužky pro maminky na mateřské dovolené Společenské akce

Kontakty

Telefony

+420 493 623 447 Tel.
+420 493 539 500 hlavní telefon
+420 603 155 866 Mobil

Emaily

ddm.horice@worldonline.cz
jara@ddmhorice.cz

Odkazy

www.ddmhorice.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu