Ověřená firma

MUDr. ALEXEJ ANTONČÍK - urologická ambulance

Urologie Praha 8, nejste pro nás pacientem, ale rovnocenným partnerem, klientem.

0 (0 hodnocení)

+420 283 024 319

Urologie Praha 8

Popis činnosti

Potřebujete navštívit urologickou ambulanci? Pak jsme tady právě pro Vás.

Naše urologická ambulance poskytuje kompletní a preventivní urologická vyšetření, ultrazvuková vyšetření, možnosti testu DNA. V čekárně pro pacienty je k dispozici plazmová TV.

Vedeme poradnu pro erektilní dysfunkci, inkontinenci, andrologii neboli projevy stárnutí muže, terapie a poradenství urolitiázy včetně dietologie a metafylaxe, dále nádorů uro-genitálního traktu, fyzioterapii pánevního dna, neodkladné chirurgické zákroky atd.

U nás budete nejen vyšetřeni a léčeni, ale bude-li nutná operace, zajistíme Vám ji v kterékoliv fakultní nemocnici v Praze, kde se tímto problémem zabývají. Pokud si budete přát, provedeme operace osobně a to v Nemocnici Na Františku s poliklinikou, v Ústřední Vojenské nemocnici Praha, na Urologické klinice VFN a 1.LF UK v Praze nebo Fakultní Thomayerově nemocnici s poliklinikou.

Péče, kterou Vám nabízíme, je na světové úrovni a věříme, že budete maximálně spokojeni i v tak těžkých okamžicích Vašeho života, kdy Vám není nejlépe a Vaše zdraví Vám neslouží tak jako dříve.

Jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám se cítit zase tak, jako když jste byli zdraví.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Služby

Urologie a nefrologie (choroby močových cest a ledvin) Kompletní i cíleně zaměřená urologická vyšetření Preventivní urologické prohlídky Laboratorní a přístrojová vyšetření Nádorové nálezy a možnost testů DNA Ultrazvuková vyšetření Urodinamická vyšetření Urologická vyšetření Andrologická vyšetření Operace urologických onemocnění Poradenství a konzultace

Jazyky

Angličtina Němčina Ruština

Kontakty

Telefony

+420 283 024 319 Urologie Praha 8

Emaily

a.antoncik@seznam.cz
urologieantoncik@seznam.cz

Odkazy

www.ambulance-urologie.cz

Kontakty

Působíme v okolí až 50 km od sídla

Ordinační doba:

Po 07 - 08 13 - 19
Út 8:30 - 12
St 8:30 - 18
Čt 07 - 08 13 - 19
8:30 - 14 Dnes

Po a Čt - od 7:00 do 8:00 náběry

Klíčová slova

urologie Praha urologická ambulance Praha 8 nefrologie Praha vyšetření močových cest a ledvin ultrazvuková vyšetření vyšetření na nefrologii sběr moči Praha urologické problémy urologie Praha 8 urodynamická vyšetření Praha poruchy kontinence moči Praha andrologické vyšetření Praha porucha erekce Praha urologická onemocnění Praha erektilní dysfunkce Praha urologická poradna Praha fyzioterapie pánevního dna Praha inkontinence Praha poradenství urolitiázy Praha urologie urologická ambulance

Kategorie

Urologie a nefrologie (choroby močových cest a ledvin) Lékaři

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu