Brandl s.r.o.

Působíme v oblasti restaurování kulturního dědictví již od roku 1991. Restaurujeme výtvarná umělecká díla a uměleckořemeslné práce.

0 (0 hodnocení)

+420 224 319 616

Popis činnosti

Potřebujete zrestaurovat malbu, sádrovou sochu či jiné umělecké dílo? Obraťte se na specialisty v oboru restaurování – restaurátorskou společnost Brandl s.r.o., která zajišťuje kompletní rekonstrukce historických památek, památkově chráněných budov a interiérů. Soustřeďujeme se na restaurování uměleckých děl.

Práce společnosti charakterizuje důraz kladený na kvalitu. Kulturní památky restaurujeme prostřednictvím odborných restaurátorů s oprávněním, vydaným Ministerstvem kultury České republiky. Dokumentace prací a spolupráce s památkáři jsou samozřejmostí.

Široká škála odbornosti stálých spolupracovníků nám umožňuje zajistit i skladbou a rozsahem nejnáročnější zakázky. Realizované práce naší společnosti byly prezentovány na několika restaurátorských výstavách.

Nahradit umělecké dílo kopií, replikou nebo rekonstrukcí je možné podle míry dochované dokumentace originálu. Z technického hlediska jsme schopni zajistit kopie a repliky ve všech technikách a materiálech.

Provádíme expertízy techniky malby a povrchových úprav pro určení autorské techniky a časového zařazení, pro rozlišení pozdějších zásahů i optimalizaci dalších restaurátorských postupů. Spolupracujeme se specializovanými laboratorními pracovišti a jsme schopni řešit i subtilní technologické otázky.

Máme zkušenosti i s mezinárodní spoluprací. K renomé společnosti Brandl přispívá i příležitostná publikační a přednášková činnost jednatelek. Brandl s.r.o. působí v oblasti restaurování kulturního dědictví od roku 1991.

Produkty

Odborné katalogy

Služby

Restaurátorství Restaurování maleb na plátně Restaurování deskových maleb Restaurování velkoplošných pláten Restaurování nástěnných maleb Restaurování mozaiky Restaurování štukové výzdoby Restaurování uměleckých děl Restaurování uměleckořemeslných prací Restaurování architektonických celků Restaurování chrámových interiérů a oltářů Komplexní průzkumy Restaurování historických interiérů Vytváříme kopie, repliky Rekonstrukce výtvarných děl

Značky

Brandl

Kontakty

Telefony

+420 224 319 616 hlavní telefon

Emaily

info@brandl.cz

Odkazy

www.brandl.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu