Ověřená firma

Pohřební služba Charon Mělnická - Roman Dubec

0 (0 hodnocení)

+420 777 156 130

Akční nabídka

Popis činnosti

Zajištění pohřbu není pro nikoho z nás příjemnou záležitostí. Proto nechceme poskytovat běžnou službu, ale podávat pomocnou ruku ve Vašich nejtěžších chvílích tak, abyste mohli svým rodičům, prarodičům, partnerům či jiným blízkým poskytnout opravdu kvalitní a důstojný přechod do nového života.

Zároveň se zaměřuje na to, abychom Vás co nejméně časově zatěžovali, přitom Vám ale poskytli nadstandardní a velice profesionální přístup. Chceme co největší část Vašeho těžkého břemene přenést na sebe, jelikož víme, jak těžké pro Vás toto období je.

K zajištění jednotlivých oborů, jako je např. aranžování výzdoby a věnců nebo práce na náhrobních kamenech, využíváme služeb příslušných odborníků. Nesnažíme se ušetřit tím, že bychom některé práce prováděli tzv. na koleni a snižovali tím kvality.

Zajistíme smuteční rozloučení v obřadních síních v celé České republice, dálkové převozy zesnulých, odvoz zesnulých při úmrtí doma. Samozřejmostí je zajištění smutečního oznámení na počkání, vykopání a dekorace hrobů, výběr živé či reprodukované hudby, řečníka nebo kněze, vyřízení úmrtního listu.
Nadstandardní služby dle dohody.

Produkty

věnce kytice aranžmá

Služby

smuteční rozloučení v obřadních síních v celé ČR dálkové převozy zesnulých smuteční oznámení na počkání při úmrtí doma odvoz zesnulých do chladicího zařízení sjednáme naše služby kdekoliv mimo kancelář (tel. nonstop) vykopání a dekorace hrobů otevírání hrobek vyřízení úmrtního listu na příslušné matrice MěÚ nadstandardní služby dle dohody zajištění autobusu živá hudba reprodukovaná hudba řečník nebo kněz spolupráce s kameníkem

Kontakty

Telefony

+420 777 156 130 hlavní telefon

Emaily

charon.d@seznam.cz

Odkazy

www.pohrebnisluzbadubec.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu