Ověřená firma

Instalatérské a zednické práce - Herrman

0 (0 hodnocení)

+420 603 822 362

Popis činnosti

Hledáte instalatéra v Praze? Potřebujete rozvést vodovodní trubky v bytě a sháníte odborníka? Neváhejte se obrátit na instalatérství Josef Herrman.

Provádíme veškeré instalatérské práce a zednické práce. Nabízíme také celkové rekonstrukce koupelen a kuchyní včetně zednických a obkladačských prací.

Poskytujeme veškeré opravy a instalace rozvodů vody, stoupaček a odpadů, celkové rekonstrukce koupelen a kuchyní včetně zednických a obkladačských prací, topenářské práce, podlahové topení, výměny kotlů a radiátorů, instalace sanity včetně dodávky.

Dále nabízíme rekonstrukce rodinných domů, koupelen, zednické práce, přístavby, garáže, podlahové topení, topenářské práce, a také údržbu a opravy objektů.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Bojlery Kotle Karmy Baterie Vany Termostatické hlavice Vodoměry Odpady

Služby

Instalatérské práce Výměny kotlů a karem Plynařské práce Stavební práce Topenářské práce Opravy a rozvody topení Rozvody vody a opravy Výměna sanity a baterií Údržbářské práce Rekonstrukce Zateplení Zednické a obkladačské práce

Značky

JUNKERS VAILANT GEMINOX GROHE GEBERIT DANFOS REHAU IVAR KLUDIN

Kontakty

Telefony

+420 603 822 362 hlavní telefon
+420 602 851 766 další telefon

Emaily

herrman@seznam.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 08 - 17
Út 08 - 17 Dnes
St 08 - 17
Čt 08 - 17
08 - 17

Klíčová slova

instalatér instalatérské práce opravy rozvodů instalace rozvodů vody instalatér Praha východ zednické práce Rekonstrukce rekonstrukce opravy vody a topení topenáři plyn kotle obklady a zednické práce podlahové topení topenářské práce opravy objektů údržba objektů

Kategorie

Instalatér Zedník

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu