JHV – ENGINEERING s.r.o.

Jistota hospodárného vývoje.

0 (0 hodnocení)

+420 466 614 164

Popis činnosti

Pro naše zákazníky jsme velmi výrazným zdrojem přidané hodnoty a nástrojem k prosazení se na trhu a k překonání konkurence. Nabízíme vývoj a výrobu jednoúčelových zařízení - JÚS.

Přinášíme nové myšlenky a nápady. Díky nezaujatému pohledu a zkušenostem našich konstruktérů se nám daří nacházet nová netradiční řešení problémů v oblasti konstrukce i výroby, zkrátka to, co vyžaduje rychle se měnící a rozvíjející se trh, kde vítězí nové myšlenky, vyšší kvalita, rychlost a nejlepší poměr kvalita/cena.

Hlavní činnosti naší firmy:
1. Výrobní linky a jednoúčelové stroje
Vyvíjíme a dodáváme automatické výrobní linky a jednoúčelové stroje navržené podle potřeb zákazníka. Se zákazníky úzce spolupracujeme od první přípravné fáze návrhu vhodných technologií, podílíme se na zkouškách a doporučujeme vhodná řešení. Kromě výrobních linek a jednoúčelových strojů nabízíme také montážní testovací a svařovací stroje a zařízení.

2. Konstrukční kancelář
Nabízíme komplexní služby konstrukční kanceláře. Naše služby jsou velmi široké a zahrnují kromě samotného vývoje také provádění pevnostních analýz a výpočtů. popř. vývoj forem pro plasty a tlakové lití hliníku. Dále nabízíme našim zákazníkům případnou výrobu prototypu, popř. prototypových součástí včetně navržení vhodných testovacích procesů.

3. Externí engineering
Při úzké spolupráci se zákazníkem se podílíme na vývoji nových výrobků. Pomáháme navýšit potřebné vývojové a konstrukční kapacity k zvládnutí i velmi rozsáhlých úkolů. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi komplexní služby konstrukční kanceláře v oblasti vývoje nového výrobku a maximálně vyhovět jeho potřebám.

Patříme mezi přední dodavatele nejvýznamnějších strojírenských firem působících na našem trhu v oblasti dodávek konstrukčních prací a výroby jednoúčelových strojů či výrobních linek. Mezi naše nejvýznamnější odběratele patří: Continental Automotive, KOSTAL s.r.o., WITTE NEJDEK spol. s r.o., Škoda Auto, a.s., skupina Ingersoll-Rand, DOOSAN-Bobcat s.r.o.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Automatické výrobní linky Karuselové výrobní linky Lineární výrobní linky Poloautomatické výrobní linky Testovací stroje a zařízení Robotická pracoviště Manipulátory Transportní přípravky Kamerové systémy Řídicí systémy Skříňové rozvaděče PLC vizualizace

Služby

Konstrukční kancelář Vývoj výrobku Vývoj software Projektová dokumentace Technická dokumentace Externí engineering

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009 Svářecí certifikáty IWE/EWE ES prohlášení o shodě CE Certifikáty kvality

Kontakty

Telefony

+420 466 614 164 hlavní telefon
+420 464 625 901 další telefon
+420 464 625 903 Fax

Emaily

pardubice@jhv.cz
jhv@jhv.cz

Odkazy

http://www.jhv.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu