Plzeňská zastavárenská, s.r.o.

• PŮJČKY HOTOVOSTI • VÝKUP ZLATA • ZÁSTAVY •

100 (1 hodnocení)

+420 377 320 846

Popis činnosti

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete okamžitě sehnat peníze? Vlastníte zlaté šperky, které již nenosíte a nevíte, kde je prodat? Pak navštivte naši zastavárnu na ul. Koperníkova v Plzni, nedaleko jižního nádraží.

Hlavní činností je především zástava a výkup zlata za nejvyšší možné ceny. Nabízíme hotovostní půjčky oproti zástavě (úroková sazba 5% týdně, 0,71% za den).

U výkupu zlata se řídíme aktuální zástavní cenou zlata. Až 600 Kč /gram 585/1000. Ceny určujeme podle aktuálního světového kurzu na burze drahých kovů. Dále vykupujeme a zastavujeme zlato, mobilní telefony, tablety, herní konzole, notebooky, televize a různé druhy spotřební elektroniky.

V případě nevyzvednutí zástavy zaručujeme vysokou toleranci až 30 dní nepropadnutí zástavy – velká tolerance likvidační doby. Prodloužení zástavy bez poplatku až na 6 týdnů.

Zástavní cena je stanovena po dohodě pracovníků zastavárny a majitelem zastavené věci. Následně je dohodnut termín splacení půjčené finanční částky navýšené o stanovený úrok, který činí několik procent z půjčené částky. Po splacení je movitá či nemovitá věc vrácena majiteli.

Nabízíme dlouholeté profesionální služby, v oboru působíme již od roku 2002. Samozřejmostí je otevřené a spolehlivé jednání.

Neváhejte a navštivte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

Zlaté šperky Mobilní telefony Tablety Herní konzole Notebooky Televizory Spotřební elektronika

Služby

Zastavárna Hotovostní půjčky oproti zástavě Výkup a zástava zlata Zástava mobilních telefonů Zástava spotřební elektroniky

Kontakty

Telefony

+420 377 320 846 hlavní telefon

Odkazy

http://plzenskazastavarenska.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 02.08.2015 13:42
    výborně

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu