+420 581 299 211

Main

Popis činnosti

Obecní úřad v Troubkách poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a e-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem. Obecní úřad je také kontaktním místem Czech POINT.

Obec Troubky leží v oblasti úrodné Hané, asi 8 km jihozápadně od města Přerova nedaleko soutoku řeky Bečvy a Moravy. Troubky jsou nejlidnatější obcí Přerovska, rozkládající se na nejrozsáhlejším katastru.

V naší obci máme poštu. Obec spadá pod obvodní oddělení Policie ČR Přerov III. Obec zřizuje jako příspěvkovou organizaci Základní školu, jejíž součástí je také mateřská škola, školní jídelna a školní družina. Škola má všech 9 ročníků. Fungují zde 2 obvodní praktičtí lékaři, lékařka pro děti a dorost, zubní ordinace.

Služby

Czech POINT E-podatelna Elektronická úřední deska Komunální služby Odpadové hospodářství Bytové hospodářství Základní škola Mateřská škola Knihovna

Značky

Sdružení přátel ZŠ a MŠ Troubky z.s. TJ Sokol Troubky z.s. FK Troubky z.s. Občanská beseda Troubky Myslivecký spolek MEZIVODÍ Troubečan

Kontakty

Telefony

+420 581 299 211 Main
+420 581 299 217 Alt
+420 581 299 213 Fax

Emaily

podatelna@troubky.cz
starosta@troubky.cz
mistostarosta@troubky.cz

Odkazy

http://www.troubky.cz website
www.troubky.cz/kontakty reservation
www.troubky.cz/obecni-urad menu
www.troubky.cz/napiste-nam order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu