Hotel a restaurace U sv. Václava

0 (0 hodnocení)

+420 778 475 982

Akční nabídka

Popis činnosti

Hotel a restaurace U sv. Václava je významná historická památka s pozdně-barokní architekturou.


Nádherné velké sály i malé salonky jsou vhodné pro pořádání svatebních obřadů. V letních měsících venku v zahradách historického komplexu, v zimě, v historických prostorách této unikátní památky.


Uspořádáme pro Vás svatební obřad, svatební hostinu nebo jakoukoliv soukromou oslavu, obědový raut, večerní raut s grilováním kýty nebo selete či čerstvým výlovem Vašich oblíbených ryb, firemní hostiny a teambuildingy, bankety, catering. Kapacita velkých sálů je pro 106 až 136 Vašich hostů, kapacita menších sálů je pro 12 až 30 hostů.
Venkovní zahrady a prostory jsou vhodné pro pořádání například obecních hodů, jarmarků, dětských dnů, zahradní party, volebních kampaní, festivalů, koncertů, případně dalších kulturně společenských akcí.
Na parkovišti před hotelem a restaurací je k dispozici samoobslužná dobíjecí stanice pro elektromobily. Na recepci v restauraci je možné si zapůjčit čip potřebný k zahájení nabíjení elektromobilu, pokud nebudete mít svůj vlastní.
Velká výhoda naší dobíjecí stanice je, že jako jedna z mála je postavena u restaurace. Nemusíte tak čekat při nabíjení u elektromobilu, ale příjemně strávit čas v naší stylové restauraci s výtečnou domácí českou kuchyní.


Restaurace U sv. Václava nabízí výbornou českou domácí kuchyni, vaříme domácí knedlíky, pečeme domácí chléb, veku i toast. Všechna u nás uvařená jídla jsou bez zbytečných chemických dochucovadel. Jídelní lístek je sestaven tak, aby si pochutnal opravdu každý. Vaříme jak klasická jídla, jako je svíčková na smetaně, halušky s uzeným masem, tak delikatesní kozí sýr s vlašskými ořechy a jablky na čerstvém salátu a jehněčí kolínko na rozmarýnu. Důležitou součástí téměř všech jídel jsou čerstvé bylinky.
V restauraci jsou dvě oddělené místnosti, které je možné uzavřít. Pro děti jsou v restauraci židličky se stolečkem v dětském mini koutku. Celkem je v restauraci běžně 40 míst. Venkovní terasa má kapacitu 20 míst a instaluje se od jara do podzimu, dokud je pěkné počasí. Dětský zábavní koutek zpříjemní Vaše posezení na terase. V restauraci je zdarma wi-fi připojení k internetu .


Hotel U sv. Václava má 16 pokojů s 55 lůžky včetně přistýlek, 10 pokojů je typu mezonet a jsou vybavené stylovým nábytkem, LCD TV, ledničkou a vlastní koupelnou s WC. V celém hotelu je k dispozici připojení wi-fi. 5 pokojů je jednopodlažních pro rodiny s malými dětmi, které jsou také vybaveny stylovým nábytkem, LCD TV, ledničkou a vlastní koupelnou s WC. Pro náročné nabízíme apartmá s dvěma koupelnami a wellness s vířivou masážní vanou s chromoterapií a infra-saunou. V celém areálu hotelu je dostatek míst pro parkování na hlídaném parkovišti kamerovým systémem 24 hodin denně.
Motorkářům a cyklistům nabízíme v nočních hodinách uzamčení motorek a kol do hlídané budovy s alarmem.


Wellness U sv. Václava nabízí příjemný relaxační pobyt s novou technologií saunování infra-saunou a hydro-masážní lázní s exkluzivní chromoterapií, alternativní léčebnou metodou, využívanou k harmonizaci těla a ducha pomocí světla a barev. Hydro-masážní systém perličkové koupele Vám poskytne příjemnou relaxaci po náročném dni. Pomůže při odbourání stresu, bolestech kloubů, páteře, regeneraci svalstva, poruchách spánku, zlepší krevní oběh. Má příznivý vliv i na celulitidu a posiluje celkovou obranyschopnost těla. Dopřejte si pobyt, který Vám může dodat energii a elán. Objednávat wellness procedury můžete na telefonním čísle recepce. Každý nový návštěvník wellness obdrží Svatováclavskou Bonus kartu, kde jedenáctou proceduru, za deset již odebraných procedur, dostane jako poděkování zdarma. A teď pozor! Karta není určená na jméno a je přenosná. Slevu tak můžete využít mnohem rychleji.

Služby

ubytování oslavy výlety turistika sport wellness

Kontakty

Telefony

+420 778 475 982 hlavní telefon
+420 778 475 985 Mobile

Emaily

hotelusvatehovaclava@seznam.cz

Odkazy

www.hotelusvatehovaclava.cz/ website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 21
Út 9 - 21
St 9 - 21 Dnes
Čt 9 - 21
9 - 21
So 9 - 21
Ne 9 - 21

Klíčová slova

hotel ubytování restaurace pronájem sálů rauty obědy firemní raut svatební hostiny obědové rauty teambuilding svatební obřady firemní hostiny pietní hostiny velký sál pro 100 a více osob svatební oblouk večeře voucher wellness historický objekt

Kategorie

Hotely Restaurace

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu