HANEL Optik

Péče o váš zrak je pro nás prioritou. Vždy nás budou zajímat odpovědi na mnoho otázek ohledně vašeho vidění, vašich nároků na vidění, vašich potřeb a očekávání.

0 (0 hodnocení)

+420 469 623 439

Popis činnosti

HANEL Optik je oční optika, vyšetřovna pro měření zraku a aplikační středisko kontaktních čoček. Je vybavena nejmodernější technikou pro výběr a vyměření brýlových obrub, měření zraku a pro aplikaci a kontroly kontaktních čoček.

Vyznačuje se vysokou odborností v oboru oční optiky a optometrie všech pracovníků, proto každý zákazník vždy bude kvalitně obsloužen pouze očními optiky - optometristy.

Pro každého zákazníka je tak zaručeno odborné poradenství při výběru brýlí a také záruční a pozáruční servis pro nejvyšší spokojenost se zakoupenými výrobky po mnoho let.

Široká nabídka brýlových obrub, kontakních čoček a kosmetiky vhodné pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

Akceptované zdravotní pojišťovny: VZP, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, Průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna.

Přijímáme poukázky společnosti SODEXO Pass (ePass, Vital Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass) a EDENRED (e-Ticket, Ticket Multi, Ticket Benefits). Spolupracujeme také s BENEFIT Plus a SPHERE Card.

Neustále se vzděláváme nejen v našem oboru, ale i v blízkých odvětvích. Naši optometristé jsou registrováni Ministerstvem zdravotnictví, jsou členy Společenstva českých optiků a optometristů a České kontaktologické společnosti, které jsou garantem kvality v oboru.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

dioptrické brýle kontaktní čočky sluneční brýle kosmetika

Služby

měření zraku měření nitroočního zraku měření binokulární rovnováhy aplikace kontaktních čoček kontroly kontaktních čoček opravy, úpravy a údržba brýlí poradenství v kosmetice

Značky

Rodenstock Jimmy Choo Adidas Hugo Boss Alcon CooperVision Johnson & Johnson

Kontakty

Telefony

+420 469 623 439 hlavní telefon
+420 608 545 909 Mobile

Emaily

info@haneloptik.cz
obchod@haneloptik.cz

Odkazy

http://www.haneloptik.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu