Ověřená firma

Dolejší Sylvie MUDr.

Praktický lékař pro dospělé Beroun a Králův Dvůr.

0 (0 hodnocení)

+420 727 804 333

Popis činnosti

V našich ordinacích Beroun a Králův Dvůr se o vás postará zkušený praktický lékař a sestra s mnohaletou praxí, pro které je péče o pacienty posláním. Dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup k pacientům jsou zárukou kvalitní lékařské péče.

V ordinaci provádíme očkování proti klíšťové encefalitidě, sezonní chřipce, tetanu a infekční žloutence. Dále očkujeme při cestách do zahraničí, typ očkování záleží na destinaci, délce a charakteru pobytu.

Pokud se chcete objednat, volejte na telefonní číslo 311 512 757, 311 662 675 a domluvte se se sestrou na vhodném termínu.

Věříme, že nejen čistota je půl zdraví, a tak si zakládáme na tom, abyste se u nás cítili dobře. Na vyšetření lékaře budete čekat v příjemně a pohodlně zařízené čekárně.

Služby

Poradenská činnost Praktická činnost Pravidelné očkování, očkování do zahraničí Uznávání pracovní neschopnosti Zajišťujeme odborná lékařská a předoperační vyšetření Prohlídka na řidičský průkaz Prohlídka na svářečský průkaz Prohlídka na potravinářský průkaz Prohlídka na zbrojní průkaz Potvrzení pro střední, vyšší odborné a vysoké školy Vstupní a výstupní prohlídky pacientů Vyšetření testem CRP (zjištěni již 12h od vzniku nemoci) Odběry krve (sedimentace) a moči Měření tlaku, EKG a cukru

Kontakty

Telefony

+420 727 804 333 hlavní telefon
+420 313 103 383 Tel.

Emaily

sylviedolejsi@seznam.cz

Odkazy

www.ordinace-dolejsi.cz

Facebook

Kontakty

Působíme v okolí až 30 km od sídla

Ordinační hodiny:

Po 9 - 15
Út 14 - 18
St 9 - 14
Čt 8 - 12
9 - 13 Dnes

Klíčová slova

praktický lékař lékař pro dospělé praktický lékař pro dospělé dietolog hubnutí odvykání kouření diety očkování obvodní lékař očkování do zahraničí vyšetření testem CRP odběry krve MUDr. Dolejší Králův Dvůr praktický lékař Králův Dvůr obvodní lékař Králův Dvůr praktický lékař Beroun obvodní lékař Beroun MUDr. Dolejší Beroun

Kategorie

Praktičtí lékaři pro dospělé Lékaři

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu