ADVENT, spol. s r.o. - docházkové systémy

Vývoj moderního docházkového, přístupového a stravovacího systému PowerKey 3.0.

0 (0 hodnocení)

+420 235 365 191

Popis činnosti

Nabízíme programové vybavení pro elektronické docházkové, přístupové a stravovací systémy.

V současné době evidujeme přes 1 500 uživatelů našeho programového vybavení. Docházkový systém PowerKey 3.0 představuje nejkomplexněji řešený systém na českém trhu, jeho vývoji se firma Advent spol. s r.o. věnuje od roku 1995. Díky své široké konfigurovatelnosti vyhoví požadavkům i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Ve spojení s mnoha experty a vazbou na širokou škálu mzdových programů získáte výkonného pomocníka do Vašeho personálního a účetního oddělení. Je vhodný nejen pro velké tovární provozy, ale najde využití i v malých společnostech.

Naším cílem není jen získávat další zákazníky, ale především těm stávajícím trvale poskytovat maximálně kvalitní služby související s dodaným produktem. Nejedná se jen o technickou podporu, jejíž rychlost a odbornost je základním předpokladem pro spokojené uživatele, ale i nabídku seminářů a workshopů, konzultační pomoc při zavádění organizačních změn nebo např. tvorbu zákaznických nadstaveb pro stávající aplikace.

Více informací naleznete na našich www stránkách.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Docházkové systémy Přístupové systémy Stravovací systémy Evidence návštěv Správa školení Evidence výroby Plánování směn a nepřítomností Webové rozhraní Mobilní rozhraní

Služby

Vývoj software Vývoj programového vybavení Implementace programového vybavení PowerKey Zajištění podpory k programovému vybavení PowerKey

Značky

PowerKey Aperio COMFIS TECHFASS SAITECH TETRONIK

Speciality

orientace o oboru docházkových systémů Orientace v problematice zákoníku práce

Jazyky

CZ AJ

Kontakty

Telefony

+420 235 365 191 hlavní telefon
+420 235 363 760 Fax

Emaily

info@advent.cz

Odkazy

www.advent.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu