Ověřená firma

ALFA VITA, s.r.o.

Distribuce výrobků do lékáren, nemocnic a zdravotnických zařízení prostřednictvím lékárenských distributorů a obchodních řetězců.

0 (0 hodnocení)

+420 257 941 024

Popis činnosti

Společnost ALFA VITA, s.r.o. od roku 1992 působí na českém zdravotním trhu se zaměřením na profesionální distribuci výrobků do lékáren, nemocnic a zdravotnických zařízení prostřednictvím lékárenských distributorů a obchodních řetězců za využití moderních marketingových nástrojů na podporu prodeje.

Nejvhodnější digitální teploměr pro uživatele původních lékařských teploměrů. Velký přehledný displej má totiž klasickou stupnici. Kryt na teploměr je navíc vybaven lupou pro ještě snadnější čtení.

MIGRACALM představuje utišující metodu, jejíž použití a léčebný užitek spočívá ve zmírnění migrén s působivým klinickým účinkem při samostatném nebo kombinovaném použití s dalšími farmakologickými prostředky.

Neváhejte a využijte našich nabídek!

Těším se na budoucí spolupráci!

Produkty

Doplňky stravy Fixaplast - zdravotnické náplasti Kosmetické prostředky Lékárničky první pomoci Dentální prostředky Měřiče krevního tlaku Zdravotnické prostředky Teploměry Harmony Line Minerály Vitamíny Přírodní výtažky Ochranné prostředky

Značky

FIXAplast SOFTdent IXOsafe HARMONY EPAplus AKNELOT HELLE Golden Cup SCHNEIDER CZ ALFAprotection

Kontakty

Telefony

+420 257 941 024 hlavní telefon
+420 257 941 024 Fax

Emaily

info@alfavita.cz

Odkazy

www.alfavita.cz
www.fixaplast.cz
www.fixatape.cz
www.softdent.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu