Ověřená firma

Nové Sedlo - městský úřad

0 (0 hodnocení)

+420 352 358 106

Akční nabídka

Popis činnosti

Městský úřad poskytuje občanům všechny služby, jež jsou v jeho kompetenci.
Město Nové Sedlo leží v nadmořské výšce od 440 m do 484 m, což je nejvyšší bod vlajka Chodovské pánve - Pískový Vrch. Vodu z území odvádí Loučský potok, který se vlévá před Loktem do řeky Ohře. Přítokem je malý Novosedelský potok, odvodňující střední část města.
Nové Sedlo je vysoce průmyslové město. Je známé výrobou obalového skla ze závodu O-I Manufacturing Czech republic, a.s. Dubí u Teplic, těžbou uhlí Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. a výrobou porcelánu Leander, Porcelán Loučky, s.r.o. Ve městě je velké seřaďovací nádraží, sloužící k přepravě uhlí.
K zajímavostem města patří kostel Nanebevstoupení Páně z roku 1904, jeho stavba je převážně dřevěná. V roce 2004 to bylo již 100 let, co byl kostel slavnostně vysvěcen. Další zajímavostí je uměle vytvořená víceúčelová vodní nádrž "Anna" jejíž plocha dosahuje 4 ha.

Město je plně plynofikováno, vlastní zdravotní střediska. Jedním z vrcholů roku 2001 je dokončení Městského kulturního domu Meteor. Město má tak po delší době opět důstojný kulturní stánek a kvalitní restaurační zařízení. Ke konci roku 2002 město dokončilo výstavbu 10bytových jednotek v budově bývalých jeslí. Město vybudovalo 3 etapy kanalizace a to v Chranišově, Loučkách a v Novém Sedle.

Město Nové Sedlo zřídilo základní školu a mateřskou školku.

Organizace města:
- TJ Baník Union Nové Sedlo
- Městská knihovna
- Mateřská školka
- Základní škola
- MAS Sokolovsko
- Mikroregion Sokolov-východ

Služby

Služby obecního úřadu Úřední deska E-podatelna Czech POINT Městská policie Interaktivní mapa Geoportál Sbor dobrovolných hasičů Spolek Nový kurz Nabídky práce v regionu Novosedelské listy Poptávky Veřejnosprávní smlouvy Energetická koncepce Územní plán Povodňový plán Služba moje ID Události ve městě Veřejný víceúčelový sportovní areál - online rezerv. systém TJ Baník Union Nové Sedlo Městská knihovna Mateřská škola Základní škola MAS Sokolovsko

Kontakty

Telefony

+420 352 358 106 hlavní telefon

Emaily

podatelna@mestonovesedlo.cz

Odkazy

www.mestonovesedlo.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu