Luboš MARKO

0 (0 hodnocení)

+420 603 828 064

Popis činnosti

Naše firma nabízí natěračské, tapetářské a drobné zednické práce.

Odborně a rychle provádíme malby a nátěry všeho druhu. Nabízíme malby bytů, kanceláří, chodeb domů, garáží, průmyslových a sklepních prostor v objektech všeho druhu. Odstraňování tapet, vyrovnávání stěn a nátěry zárubní, oken, dveří, plotu a radiátorů.

Důraz klademe především na kvalitu a dodržování termínů. Používáme materiály, které jsou dostupné na tuzemském trhu. Na požádání předložíme certifikát výrobce nebo doklad o shodě schválený ČSN.

Jsme schopni uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka po celé ČR. Záruka na provedené práce je od 24 měsíců. Samozřejmostí jsou nízké ceny. Snažíme se vyjít vstříc obyčejným občanům, družstevníkům a vlastníkům domů. Při zadání větších zakázek nabízíme až 10% slevu nebo provizi.

Pracovní dobu přizpůsobíme požadavkům zákazníka včetně sobot, nedělí a svátků. Zaměření a konzultace jsou prováděny vždy zdarma.

Kontaktní osoba:
Luboš Marko: 603 828 064, lubos.marko@volny.cz

Služby

malířské práce tapetářské práce drobné zednické práce

Kontakty

Telefony

+420 603 828 064 hlavní telefon

Emaily

lubos.marko@volny.cz

Odkazy

www.prazskymalir.cz website

Kontakty

Klíčová slova

malíři natěrači lakýrníci malíř Praha malíř Středočeský kraj malíř Příbram odstraňování tapet nátěry zárubní nátěry střech nátěry balkónů nátěry oken nátěry plotů vyrovnávání stěn drobné zednické práce

Kategorie

Malíř, lakýrník

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu