Ověřená firma

ZUŠ Vsetín

Poskytujeme základní umělecké vzdělání v hudebním, výtvarném, literárně-dramatickém a tanečním oboru.

0 (0 hodnocení)

+420 571 411 725

ZUŠ Vsetín

Popis činnosti

Základní umělecká škola poskytuje základní vzdělání v jednotlivých uměleckých oborech a připravuje pro studium učebních a studijních oborů ve středních školách uměleckého zaměření a na konzervatoři, připravuje také odborně pro studium na vysokých školách s uměleckým zaměřením.

Žáci jsou vyučováni a odborně vedeni kvalifikovanými učiteli, umělci a jsou vyučováni dle Školního vzdělávacího programu. Účastní se soutěží vyhlašovaných MŠMT, Zlínským krajem a jinými organizacemi.

Každý absolvent ZUŠ by měl mít takové základy vzdělání, aby obstál v jakémkoliv amatérském sdružení. Škola totiž nepřipravuje jenom budoucí profesionály, nýbrž dává nahlédnout do světa umění každému talentovanému člověku, dítěti či dospělému.

Umělecká tvorba je jedním z nejznámějších produktů naší země a většina našich světově uznávaných umělců a dalších kvalitních profesionálů získala základy svého uměleckého vzdělání právě v základních uměleckých školách.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Hudební obor Přípravné studium (PHV) Výtvarný obor Taneční obor Literárně-dramatický obor Přípravná hudebně-pohybová výchova (estetická výuka)

Služby

Základní umělecké vzdělání Koncerty a představení Projekty

Značky

Comenius Erasmus+

Kontakty

Telefony

+420 571 411 725 ZUŠ Vsetín
+420 731 603 573 Mgr. Veronika Lelková - zástupkyně ředitele

Emaily

reditel@zus-vsetin.org
zastupce@zus-vsetin.org

Odkazy

www.zus-vsetin.cz
www.zus-vsetin.org

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu