Rott, Růžička & Guttmann - Patentové, známkové a advokátní kanceláře

"Poctivě žít, nikomu neškodit, každému dávat, co mu patří"

0 (0 hodnocení)

+420 233 370 084

Main

Popis činnosti

Jsme vedoucí firmou v oboru duševního vlastnictví poskytující služby domácím i zahraničním klientům v kancelářích v České republice i na Slovensku. Patentová, známková a advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann byla založena v roce 1990.

Kancelář poskytuje komplexní služby pokrývající všechny potřeby klientů týkající se vynálezů, užitných vzorů a průmyslových vzorů jak v tuzemském, tak i v celosvětovém měřítku.

Provádíme tuzemské i zahraniční rešerše na novost technických řešení, na neporušování platných patentů, na stav techniky a jmenné rešerše, a to včetně závěrečných vyhodnocení. Při zahraničních rešerších spolupracujeme s našimi mezinárodními partnerskými kancelářemi.

Naši starší společníci, advokáti, patentoví zástupci a další spolupracovníci mají dlouholeté praktické zkušenosti v oboru průmyslového vlastnictví a ve všech souvisejících vědních a technických oborech.

V našich kancelářích pracují čtyři advokáti a dvanáct patentových zástupců. Samostatné rešeršní oddělení provádí známkové rešerše pro přední poskytovatele služeb v daném oboru, jako jsou Thomson Compu-Mark, Novagraaf-Eurosearch a Knijff Multisearch. Kancelář poskytuje služby v angličtině, němčině, francouzštině, ruštině, slovenštině a japonštině.

Naši společníci a patentoví zástupci jsou členy mezinárodních asociací AIPPI, INTA, AIPLA, FICPI, ECTA, MARQUES a LES. _

Služby

Ochranné známky Patenty Činnost ve sporných věcech Výrobkové pirátství

Značky

ESPACENET DELPHION TRIPS

Členství v profesních spolcích

AIPPI INTA AIPLA FICPI ECTA MARQUES LES

Certifikáty

CorporateINTL Global Awards Winner 2017 Intellectual Property Awards Winner 2017

Jazyky

Angličtina Němčina Francouzština Ruština Japoština Slovenština

Kontakty

Telefony

+420 233 370 084 Main
+420 233 371 789 Alt
+420 233 382 263 Fax
+420 602 429 030 Mobile

Emaily

rrg@rrg.cz

Odkazy

http://www.rrg.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu