Ověřená firma

BENKO s.r.o., Kopidlno

Jsme tradiční český výrobce dřevěných, masivních podlahových vlysů.

0 (0 hodnocení)

+420 493 552 225

Popis činnosti

Jsme dřevařská firma, která pokračuje v 90leté tradici dřevařských produktů a výroby podlahových krytin - parket v městě Kopidlně. Zpracováváme výhradně kulatinu z tvrdých listnatých dřevin pro využití v nábytkářských, tesařských, truhlářských, železničních a stavebních firmách.

Dřeviny, které používáme jsou výhradně tuzemské a z větší části je nakupovaná surovina certifikována PFCS. Mezi další produkty patří dubové plotovky a nosné hranoly, dřevěné palivové brikety a různé druhy přírodního ekologického paliva.

Uspokojujeme poptávku v České republice i u zahraničních partnerů. Nedílnou součástí při zpracování dřevní hmoty je výroba podlahových celomasivních parket různých druhů vhodných pro bytové, kulturní, historické, sportovní a průmyslové interiéry.

Dále vyrábíme dubové plotovky včetně svlaků, zahradní plůtky, polotovary na výrobu kartáčů. Neméně důležitým produktem je výroba dřevěných palivových briket a různých druhů tvrdého paliva.

Kontaktujte nás kdykoli. Vyberte si vhodný způsob pro vás. Můžete nám napsat pomocí formuláře níže, zavolat, či napsat prostý mail.

Více informací naleznete na našich www stránkách.

Produkty

Parkety Podlahová prkna Průmyslová mozaika Špalíková dlažba Zahradní plůtky Dubové plotovky Dřevěné brikety Palivo Řezivo, hranoly Přířezy dub, buk Mulčovací kůra

Služby

Výroba Zpracování Doprava Vzorkovna

Kontakty

Telefony

+420 493 552 225 hlavní telefon
+420 493 552 237 další telefon

Emaily

benko@benko-kopidlno.cz

Odkazy

www.benko-kopidlno.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu