Popis činnosti

Předmětem činnosti společnosti je především dodávka a montáž suché vnitřní stavby (sádrokartony, zavěšené podhledy, akustická a protipožární opatření).

Dále společnost zajišťuje celkové stavební práce, např. půdní nástavby a vestavby nebo obchodní prostory. Společnost INTER GIPS, spol. s r. o. byla založena v roce 1994. Od roku 1997 je společnost v Cechu suché výstavby www.cechsv.cz (dříve Cech sádrokartonářů ČR).

Společnost je držitel certifikátů: RIGIPS, KNAUF, SINIAT (LAFARGE) – montáž konstrukcí suché, montáž protipožárních konstrukcí, bezpečnostních příček a vysokých příček, montáž podhledů Ecophon, AMF Thermatex , Armstrong, OWAcoustic.

Recepce:
251 101 841, fax 251 812 841
info@intergips.cz

Produkty

atypické zámečnické, sklenářské a truhlářské výrobky sádrokartony zavěšené akustické podhledy protipožární opatření akustické předěly a jiná akustická opatření

Služby

projekční a inženýrskou činnost zajištění stavebního povolení poradenská činnost zejména v oblasti suché vnitřní stavby bourací práce projektové řízení staveb kompletní výstavbu objektů návrhy a dodávky interiéru dodávka a montáž osvětlení doprava ekologická likvidace odpadu a obalů dle ISO 14001 příprava a řízení staveb dle ISO 9001

Značky

RIGIPS KNAUF SINIAT (LAFARGE) Ecophon Rockfon AMF Thermatex Armstrong OMEGA OWAcoustic Cetris

Kontakty

Telefony

+420 251 101 841 hlavní telefon

Emaily

info@intergips.cz

Odkazy

http://www.intergips.cz website

Členství v profesním spolku

INTER GIPS, s.r.o. je členem profesního spolku

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu