Ověřená firma

MVDr. Pavel Stehlík

Naší snahou je komplexní péče o zdraví našich zvířecích pacientů na základě nových ověřených medicínských poznatků za využití širokého přístrojového vybavení.

0 (0 hodnocení)

+420 519 411 206

Popis činnosti

Veterinární ordinace VETPlus navazuje na dlouholetou praxi v Hustopečích a v roce 2003 jsme v Břeclavi vybudovali nové specializované veterinární pracoviště pro malá zvířata rodinného typu i s parkovištěm pro klienty našich pacientů.

Naše ordinace nabízí moderní přístrojové vybavení RTG, SONO, biochemický a močový analyzátor, zubní ultrazvuk, laser + magnet terapie, videoskop. Veškeré prostory jsou plně klimatizovány a pro klienty máme vyhrazené parkoviště.

Pravidelně se účastníme odborných seminářů a vzdělávání a spolupracujeme se specialisty z VFÚ Brno, Kliniky Jaggy a Veterinární kliniky ve Žďáru nad Sázavou.

Máme široké zaměření, jako je např. interna, chirurgie měkkých a tvrdých tkání, gynekologické operace, parazitologie, dermatologie, homeopatie, čipování, vakcinace.

Součástí ordinace je recepce a prodejna krmiv, veterinárních diet, kosmetiky a chovatelských potřeb.

Cílem naší činnosti je zdravé a aktivní zvířete a tím i spokojený klient. Proto klademe důraz na individuální přístup ke všem pacientům.

Svěřte Vaše miláčky do naší péče!

Produkty

Krmiva Veterinární diety Kosmetika Antiparazitika Chovatelské potřeby

Služby

Veterinární ordinace Preventivní péče Interna RTG vyšetření Chirurgie a ortopedie Gynekologie a porodnictví Dermatologie Stomatologie Ophtalmologie Homeopatie Laboratorní vyšetření Výjezdy k pacientům Označování zvířat mikročipy Veterinární dozor Poradenství

Značky

Callibra Purina Eukanuba Royal Canin Hills

Kontakty

Telefony

+420 519 411 206 hlavní telefon
+420 724 201 128 Mobile

Emaily

stehlik.vetplus@tiscali.cz

Odkazy

www.breclav-veterina.cz

Facebook

Kontakty

Ordinační a prodejní doba:

Po 8 - 11 14 - 18 Dnes
Út 8 - 11 14 - 18
St 8 - 11 14 - 18
Čt 8 - 11 14 - 18
8 - 11 14 - 18
So 8 - 11
Ne zavřeno

Akutní případy dle dohody na tel.: 724 201 128.

Klíčová slova

veterina veterinární ordinace veterinární klinika veterináři veterináři Břeclav veterinární pohotovost veterinář Břeclav zvěrolékař veterina Břeclav péče o zvířata veterinární vyšetření čipování výživa zvířat veterinární dozor prodejna krmiv Břeclav veterinární diety Břeclav MVDr. Stehlík Břeclav veterinární pohotovost Břeclav veterinární ordinace Břeclav veterinární poradna Břeclav

Kategorie

Veterinář Zvířata drobná domácí Zvířata speciální

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu