ART-REPROFAX spol. s r.o. - tiskárny a kopírky Praha

Záruční a pozáruční servis tiskáren Kyocera, opravy tiskáren Kyocera veškerých typů laserových tiskáren na jednom místě, bez starostí s odvozem k opravě.

0 (0 hodnocení)

+420 222 720 356

Popis činnosti

Barevné i černobílé multifunkční digitální zařízení - kopírování, tisk, skenování a faxování.
V současné době se řadí firma ART-REPROFAX, spol. s.r.o. k nejvýznamnějším dodavatelům kancelářské techniky na tuzemském trhu. Naším hlavním cílem zůstává poskytování profesionálních obchodně - servisních služeb. S naší firmou spolupracuje v oblasti obchodu a servisu více než tisíc stálých zákazníků. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti dodávek a provozu kancelářské techniky. Zajišťujeme veškeré dodávky spotřebních materiálů včetně xerografického papíru a dále kompletní servis a čištění kancelářské techniky. Ve firmě je neustále kladen důraz na úzkou součinnost obchodního, servisního a díky nástupu digitální kopírovací techniky také IT oddělení.

Produkty

kancelářská technika nové multifunkční zařízení A4 a A3, velkoformátové, plnobarevné repasované kopírovací stroje copy printery (duplikátory) faxy, telefony, záznamníky skartovací stroje spotřební materiál do kopírovacích strojů a copy printerů spotřební materiál do multifunkčních zařízení spotřební materiál pro faxy a tiskárny náhradní díly tiskáren a kopírek xerografické a ostatní papíry, folie atp.

Služby

prodej kancelářské techniky servis kancelářské techniky pronájem kancelářské techniky servis kopírovacích strojů všech značek servis multifunkčních zařízení servis copy printerů (duplikačních strojů) servis faxů, telefonů, záznamníků servis skartovacích strojů servis řezacích a trhacích strojů na tabelační papír

Značky

Brother Kyocera

Kontakty

Telefony

+420 222 720 356 hlavní telefon
+420 222 717 534 tel./fax
+420 777 222 492 další telefon

Emaily

praha@art-reprofax.cz

Odkazy

www.art-reprofax.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu