Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum

0 (0 hodnocení)

+420 233 557 474

Popis činnosti

Léčebně preventivní péči v oboru dermatovenerologie (choroby kožní a pohlavní) poskytujeme od roku 1993 a od té doby jsme ošetřili již více než 70 000 pacientů.

Věnujeme se komplexně celému oboru dermatovenerologie, tzn. kromě diagnostiky a léčby běžných kožních onemocnění poskytujeme i většinu navazujících výkonů a vyšetření u chorob či stavů, k jejichž řešení jsou tyto úkony nezbytné.

Jsme smluvní zařízení zdravotních pojišťoven - VZP, OZP, Vojenská zdravotní pojišťovna, pojišťovna MV ČR, ČPZP a v Neratovicích ještě ZP ŠKODA, tzn. náklady za vyšetření či ošetření hradí příslušná zdravotní pojišťovna.

Samozřejmostí je individuální přístup ke každému pacientovi. V našich ordinacích vyšetřujeme jak bez nutnosti objednání či doporučení, tak s možností objednání. Objednací doba je maximálně 3 dny, akutní případy řešíme ihned. Na rozdíl od většiny kožních ordinací vyšetřujeme a léčíme i pohlavní nemoci - STD ambulance.

Vyšetření mimo ordinační hodiny dle požadavků pacienta, návštěvy u pacienta doma či v zaměstnání, mobilní telefon, konzultace apod. Dále nabízíme i možnost ošetření mimo zdravotní pojištění - cash platby u nepojištěných pacientů a cizinců.

Těšíme se na Vaši návštěvu a jsme připraveni Vám kdykoli pomoci.

Služby

Aplikace botulotoxinu Aplikace kožních implantátů - výplně Chemický peeling ovocnými kyselinami Chirurgické odstraňování pigmentových znamének Odstranění bradavic, znamének a jiných nežádoucích výrůstků Korekce celulitidy Léčba akné laserem Léčba nehtové plísně laserem Epilace všech oblastí těla Laserové odstraňování cévních anomálií - žilky, oheň, cévní kresba Laserové odstraňování nežádoucích pigmentací Fotorejuvenace (fotoomlazování) pleti pomocí intenz. pulzního světla Laserové odstraňování žilek a mikrovarixů na nohou Laserové odstraňování znamének a bradavic Terapie oparů, akné, jizev a padání vlasů Liposukce 3. Generace- ultrazvuková kavitace (redukce tuku a celulitidy)

Kontakty

Telefony

+420 233 557 474 hlavní telefon

Emaily

mazurska@dermacentrum.cz

Odkazy

www.dermacentrum.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 14
Út 12 - 18
St 7:30 - 14
Čt 12 - 18
7:30 - 13

úterý - 15:00-18:00 pouze pro objednané, středa - 12:00-14:00 pouze pro objednané, pátek 10:00-12:00 pouze pro objednané

Klíčová slova

dermatovenerologie dermacentrum dermatologie kožní Neratovice kožní botulotoxin výplně kyselina hyaluronová laser nehtová plíseň laser akné laser znaménko fotorejuvenace kožní Praha 8 laser cévky IPL epilace odstranění znamének korekce celulitidy estetická medicína Praha akné Praha celulitida Praha

Kategorie

Kožní a pohlavní choroby (dermatovenerologie) Estetická medicína

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu