Ověřená firma

Kompresory Plaček

0 (0 hodnocení)

+420 603 203 940

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte spolehlivého dodavatele kompresorů?

Naše společnost vlastní pestrý sortiment kompresorů různých typů určených pro stlačování vzduchu. Proto si můžete bez problému vybrat konkrétní typ, který bude splňovat parametry vyhovující přesně Vašemu přání.

Kompresory využijete v mnoha oblastech, zejména šroubové a pístové kompresory patří mezi nejužívanější v průmyslovém i dílenském prostředí. Kromě základních typů nabízíme také kompresory rotační lamelové, mobilní a spirálové, vývěvy a dmychadla nebo generátory. Dále se věnujeme prodeji doplňků systémů na stlačování vzduchu, jako jsou sušičky vzduchu, nejrůznější typy filtrů, odlučovačů, maznic a redukčních ventilů. Mezi další produkty v naší nabídce se řadí odvaděče kondenzátu, separátory olej-voda, pneumatické nářadí, fitinky a rozvody vzduchu. Kromě těchto produktů prodáváme také příslušenství, které Vám pomůže rozšířit systém stlačovaného vzduchu o to, co si právě žádáte.

Samozřejmostí je pro nás poskytování záručního i pozáručního servisu, jelikož je pro nás klíčové, abychom zajistili správný chod všech námi dodaných produktů.

Produkty

kompresory doplňky a příslušenství

Služby

prodej montáž servis poradenství

Kontakty

Telefony

+420 603 203 940 hlavní telefon
+420 377 823 446 Fax

Emaily

info@a-kompresory.cz

Odkazy

www.a-kompresory.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15:30
Út 7 - 15:30
St 7 - 15:30 Dnes
Čt 7 - 15:30
7 - 15:30

Klíčová slova

kompresory stlačený vzduch pneumatické nářadí elektrické nářadí půjčovna kompresorů půjčovna kompresorů Plzeň elektrické nářadí Plzeň pneumatické nářadí Plzeň stlačený vzduch Plzeň kompresory Plzeň

Kategorie

Kompresory

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu