Kompresory Plaček - prodej, servis šroubových a pístových kompresorů Atmos, Orlík

Na veškeré námi dodané kompresory provádíme záruční a pozáruční servis.

0 (0 hodnocení)

+420 603 203 940

Main

Popis činnosti

Hledáte spolehlivého dodavatele kompresorů? Naše společnost vlastní pestrý sortiment kompresorů různých typů určených pro stlačování vzduchu. Proto si můžete bez problému vybrat konkrétní typ, který bude splňovat parametry vyhovující přesně Vašemu přání.

Kompresory využijete v mnoha oblastech, zejména šroubové a pístové kompresory patří mezi nejužívanější v průmyslovém i dílenském prostředí. Kromě základních typů nabízíme také kompresory rotační lamelové, mobilní a spirálové, vývěvy a dmychadla nebo generátory.

Dále se věnujeme prodeji doplňků systémů na stlačování vzduchu, jako jsou sušičky vzduchu, nejrůznější typy filtrů, odlučovačů, maznic a redukčních ventilů. Mezi další produkty v naší nabídce se řadí odvaděče kondenzátu, separátory olej-voda, pneumatické nářadí, fitinky a rozvody vzduchu.

Kromě těchto produktů prodáváme také příslušenství, které Vám pomůže rozšířit systém stlačovaného vzduchu o to, co si právě žádáte.

Samozřejmostí je pro nás poskytování záručního i pozáručního servisu, jelikož je pro nás klíčové, abychom zajistili správný chod všech námi dodaných produktů.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Kompresory Sušičky vzduchu Filtry, odlučovače, maznice, redukční ventily Technika kondenzátu Pneumatické nářadí Fitinky Rozvody vzduchu Doplňky a příslušenství

Služby

Prodej Montáž Servis Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 603 203 940 Main
+420 377 822 680 Alt
+420 377 823 446 Fax

Emaily

info@a-kompresory.cz

Odkazy

www.a-kompresory.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu