JUDr. Marek Neustupný - advokátní kancelář

0 (0 hodnocení)

+420 354 620 032

Akční nabídka

Popis činnosti

Advokátní kancelář Mariánské Lázně - JUDr. Marek Neustupný poskytuje svým klientům komplexní služby z oblasti práva České republiky po celém území České republiky.

Zájmy obchodních společností a dalších subjektů advokátní kancelář zastupuje na základě sjednaných mandátních smluv, a to především za pevnou měsíční paušální odměnu. Zastupuje klienty při zakládání obchodních společností, výkonu práv společníků a akcionářů, organizování valných hromad a jednání, řešení obchodních sporů, sjednávání smluv, proškolování zaměstnanců, zpracovávání interních předpisů apod.

Advokátní kancelář dále zajišťuje tlumočení a překlady z jazyka českého do jazyka německého a jazyka anglického a z těchto jazyků do jazyka českého včetně běžné korespondence a odborných textů, a to se spolupracujícími soudními tlumočníky a překladateli a zprostředkovává právní zastoupení spolupracujícími německými advokáty pro oblast práva SRN. (Například advokátní kancelář Wanninger z Weidenu v SRN).

Naše advokátní kancelář spolupracuje se soudními znalci, auditory, daňovými poradci, účetními.

NA SETKÁNÍ S VÁMI SE TĚŠÍ:
• advokát JUDr. Marek Neustupný
• advokátka Mgr. Radmila Švajglová
• advokátka Mgr. Eva Kičinková

Služby

právní služby vymáhání pohledávek zastupování před soudy příprava a sepisování smluv provádění právních rozborů a právních stanovisek zastupování v řízení před soudy všech stupňů v řízení nalézacím, odvolacím, dovolacím zastupování v trestním, přestupkovém a správním řízení zastupování před orgány státní správy a samosprávy zastupování v exekučních a insolvenčních řízeních zastoupení v řízeních o rozvod manželství, o úpravu výchovy a výživy k nezletilým dětem

Kontakty

Telefony

+420 354 620 032 hlavní telefon
+420 354 620 032 Fax

Emaily

neustupny@iol.cz

Odkazy

http://www.akneustupny.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu