AQUA Cleer s.r.o.

Váš partner při úpravě vody v Praze a okolí!

0 (0 hodnocení)

+420 222 520 521

Popis činnosti

Firma AQUA Cleer byla založena a zaregistrována v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze v roce 1995. Předmět podnikání firmy představují zejména dodávky a instalace technologií pro úpravu vody.

Za uplynulá léta firma realizovala celou řadu dodávek a instalací v této oblasti jak je popsáno v dalších odkazech těchto webových stránek. O úspěšnosti firmy může svědčit i její neustále narůstající obrat.

Filosofií činnosti firmy je neustálý kontakt se svými zákazníky, realizace servisní činnosti, kontrola provozu již instalovaných technologií, protože jsme si vědomi skutečnosti, že vyhovující provoz technologie úpravy vody spočívá na třech základech, jako je technologický návrh, instalace a servis.

Od roku 2003 je v provozu zastoupení firmy v Brně. V případě zájmu projekční firmy zdarma konzultujeme zpracování projektové dokumentace. V případě zájmu investora či vyššího dodavatel zdarma konzultujeme nabídku a konkrétní problémy stavební připravenosti apod.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Produkty

Změkčovací zařízení Rukávové filtry Rosedale Dávkovací čerpadla AQUA Dávkovací stanice chemikálií Tlakové sklolaminátové filtry

Služby

Návrhy pro úpravu vody Tealizace návrhů Úpravny pitné vody, úpravny pro kotelny Automatické odluhy otevřených okruhů

Kontakty

Telefony

+420 222 520 521 hlavní telefon
+420 220 197 561 Tel.

Emaily

aquacleer@aquacleer.cz

Odkazy

www.aquacleer.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu