BRZO - vzdělávací centrum, Ing. Zdenka Brzobohatá

0 (0 hodnocení)

+420 543 247 975

Popis činnosti

Pořádáme KURZY, SEMINÁŘE A ŠKOLENÍ na téma: daně z příjmu, DPH, daňová přiznání, účetnictví, účetní závěrka, mzdy, důchodové, nemocenské a zdravotní pojištění, personalistika, pracovní právo, cestovní náhrady a jiné. Dále nabízíme REKVALIFIKAČNÍ KURZY s akreditací MŠMT pro pracovní činnosti: účetnictví, mzdové účetnictví a žádanou rekvalifikaci „Daňový specialista“, která slouží i jako součást přípravy na daňové poradenství. Uznávaní lektoři kladou důraz na praktické příklady, novely a změny. Účetní a daňové vzdělávání nabízíme od roku 1992.
Našim klientům nabízíme výhodné předplatné na semináře, které zahrnuje sadu 10 ks cenově zvýhodněných vstupenek na semináře dle vlastního výběru. Ve vzdělávacím období (vždy říjen až červen) organizujeme min. 45 seminářů. Konkrétní nabídka seminářů – školení je vždy zveřejněna s dostatečným předstihem, aby se klienti mohli rozhodnout, kolikrát si zakoupí předplatné. Více o předplatném na semináře: http://www.brzo.cz/podminky-placeni-predplatne/.

Ing. Zdenka Brzobohatá
Tel.: +420 543 247 975
Email: brzo@brzo.cz

Služby

semináře školení vzdělávací kurzy rekvalifikační kurzy daně z příjmů DPH mzdy, pojištění personalistika právo a podnikání účetnictví mzdové účetnictví daňová evidence daňový specialista daně právo

Kontakty

Telefony

+420 543 247 975 hlavní telefon
+420 543 242 497 další telefon

Emaily

brzo@brzo.cz

Odkazy

www.brzo.cz

Kontakty

Klíčová slova

kurzy a školení DPH kurzy mzdy školení zákoník práce kurzy a školení účetnictví semináře daně z příjmu

Kategorie

Kurzy a školení

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu