+420 221 969 338

Recepce a kartotéka

Popis činnosti

Nemocnice sv. Alžběty je nestátní zdravotnické zařízení s právní formou společnost s ručením omezeným sídlící v Praze 2, Na Slupi 6. Je členem Sdružení soukromých nemocnic ČR. Hlavním posláním nemocnice sv. Alžběty je poskytování kvalitní, bezpečné a odborné zdravotnické péče založené na nejmodernějších léčebných metodách a postupech ve prospěch zdraví a kvality poskytovaných služeb s širokou nabídkou možností léčebných i preventivních programů.
Nemocnice disponuje lůžkovou částí léčebny dlouhodobě nemocných, o kapacitě 103 lůžek v rámci třech oddělení. V ambulantní části jsou zdravotní služby poskytovány v oborech diabetologie, interna, gastroenterologie, neurologie, plicní, alergologie a imunologie, kardiologie, chirurgie, praktický lékař (včetně pracovně lékařských služeb), fyzioterapie.
Poskytovatel zdravotních služeb disponuje centrální odběrovou místností, RTG pracovištěm, pracovištěm skiagrafie, sonografie a endoskopie.
V prostorách nemocnice jsou také zabezpečeny odběry biologického materiálu ve spolupráci s laboratoří.

Služby

Alergologicko-imunologická amb. Diabetologická ambulance Hematologická ambulance Interní ambulance Interní ambulance, GIT, endoskopie Kardiologická ambulance Neurologie Plicní ambulance Praktický lékař Rehabilitační lékař Rehabilitační a fyzikální medicína Rehabilitace a fyzioterapie Léčebna dlouhodobě nemocných Centrální odběrová místnost Digitální RTG Sonografické pracoviště Endoskopické pracoviště Stomatologie

Členství v profesních spolcích

Sdružení soukromých nemocnic ČR

Kontakty

Telefony

+420 221 969 338 Recepce a kartotéka

Emaily

recepce@nemalzbeta.cz

Odkazy

www.nemalzbeta.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu