Čistá u Horek - obecní úřad

Obec leží v jednom z údolí podkrkonošské oblasti. V obci pramení a protéká jí jí Čistecký potok v mapách nazývaný Olešnice, který se u Debrnného vlévá do Labe.

0 (0 hodnocení)

+420 481 596 105

Tel./fax

Popis činnosti

Obecní úřad v Čisté u Horek poskytuje veškeré potřebné informace občanům, provozuje Czech POINT a elektronickou podatelnu.

Obec leží v jednom z údolí podkrkonošské oblasti. V obci pramení a protéká jí jí Čistecký potok v mapách nazývaný Olešnice, který se u Debrnného vlévá do Labe. Jižní okraj obce lemuje hřbet sopečného původu zvaný Čistecká Hůra s vrcholem ve výšce 587 metrů nad mořem, odkud je za dobré viditelnosti překrásný výhled na okolní podhorská údolí, celé panorama Krkonoš a v kraji pak od Zvičiny přes Kozákov až k Ještědu.

Hřbet dále přechází v náhorní rovinu Rovně, které jsou vyhlášeným nalezištěm achátů, ametystů, jaspisů a mechovců žlutého zabarvení tzv. „žluťákůˇ“.

Služby

Czech POINT Elektronická podatelna Základní a mateřská škola

Kontakty

Telefony

+420 481 596 105 Tel./fax

Emaily

ou.cista@iol.cz

Odkazy

www.cistauhorek.cz

Kontakty

Úřední hodiny:

Po 8 - 12 13 - 19
Út 8 - 12
St 8 - 12 13 - 17
8 - 12 Dnes

Čtvrtek - pouze smluvené schůzky

Klíčová slova

obecní úřad Čistá u Horek základní škola Čistá u Horek mateřská škola Čistá u Horek Čistá u Horek oú Čistá u Horek úřad Čistá u Horek starosta Čistá u Horek správa obce Čistá u Horek

Kategorie

Úřady krajské, městské a obecní, magistráty

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu