Ověřená firma

Restaurace U Kostela s.r.o.

PENZION - RESTAURACE

0 (0 hodnocení)

+420 737 647 628

Popis činnosti

Hledáte vhodné ubytování v okolí Brna? Navštivte náš penzion v Újezdu u Brna.

Nabízíme komfortní ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojů. Pokoje jsou zařízeny rustikálním nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou. Samozřejmostí je soukromé parkoviště, bezbariérový přístup a Wi-Fi připojení. Kapacita penzionu je 45 lůžek. Věříme, že díky našim zkušenostem a ochotnému personálu jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější hosty. Navštivte nás a my uděláme vše pro to, abyste se k nám rádi vraceli. Nacházíme se 16km jihovýchodně od Brna.

V působivém prostředí restaurace s kapacitou 60 míst si můžete vychutnat tradiční české i mezinárodní speciality, čerstvé dezerty a vybraná vína. Pestrá a bohatá nabídka jídel uspokojí jistě i náročného hosta. Součástí restaurace je také nekuřácký salonek s dětským koutkem s kapacitou 40 míst a letní zahrádka s kapacitou 35 míst.

Jsme schopni pro Vás připravit jakoukoliv oslavu, svatbu, křtiny, setkání spolužáků, smuteční hostiny, firemní školení (s možností využití 2 LCD televizorů) a další druhy společenských akcí, dle Vašeho přání. Vaříme z čerstvých surovin, ne z polotovarů, a bez glutamátů.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby

ubytování restaurace pořádání akcí

Kontakty

Telefony

+420 737 647 628 hlavní telefon

Emaily

restaurace@restauraceukostela.com

Odkazy

www.restauraceukostela.com

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 22
Út 10 - 22
St 10 - 22 Dnes
Čt 10 - 22
10 - 23:59
So 10 - 23:59
Ne 10 - 22

Klíčová slova

penzion ubytování restaurace dětský koutek nekuřácký salonek nekuřácká restaurace ubytování blízko Brna letní zahrádka wifi zdarma česká kuchyně pořádání svateb Brno sklípek blízko Brna sklípek Brno česká kuchyně Brno nekuřácká restaurace Brno jídelní lístek týdenní menu 2-lůžkoý pokoj 2-lůžkový pokoj standard 1-lůžkový pokoj 1-lůžkový pokoj standard 3-lůžkový pokoj 3-lůžkový pokoj standard

Kategorie

Restaurace Penziony Ubytovny, ubytování

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • SODEXO
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu