Restaurace a Penzion U Kostela

Komfortní ubytování s příjemnou restaurací v Újezdu u Brna.

0 (0 hodnocení)

+420 737 647 628

Mobil

Popis činnosti

Nabízíme komfortní ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojů.

Pokoje jsou zařízeny rustikálním nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou. Samozřejmostí je soukromé parkoviště, bezbariérový přístup a Wi-Fi připojení. Kapacita penzionu je 42 lůžek.

V působivém prostředí restaurace s kapacitou až 90 míst si můžete vychutnat tradiční české i mezinárodní speciality, čerstvé dezerty a vybraná vína. Pestrá a bohatá nabídka jídel uspokojí jistě i náročného hosta. Součástí restaurace je také salonek s dětským koutkem s kapacitou 40 míst a letní zahrádka s kapacitou 35 míst.

Jsme schopni pro Vás připravit jakoukoliv oslavu, svatbu, křtiny, setkání spolužáků, smuteční hostiny, firemní školení (s možností využití 2 LCD televizorů) a další druhy společenských akcí, dle Vašeho přání. Vaříme z čerstvých surovin, ne z polotovarů.

Věříme, že díky našim zkušenostem a ochotnému personálu jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější hosty. Navštivte nás a my uděláme vše pro to, abyste se k nám rádi vraceli. Nacházíme se 16 km jihovýchodně od Brna.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

Jednolůžkové pokoje Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkový rodinný pokoj Pětilůžkový rodinný pokoj Speciality české kuchyně Zahraniční kuchyně Denní menu Zvěřinové hody Svatomartinská husa

Služby

Ubytování Restaurace Pořádání akcí Salónek Sklepní bar Wi-Fi připojení Soukromé parkoviště Bezbariérový přístup Svatební hostina Setkání spolužáků Narozeninová oslava Vánoční večírek Firemní večírek

Certifikáty

Certifikát garance kvality Heineken ČR

Kontakty

Telefony

+420 737 647 628 Mobil
+420 544 210 275 Pevná linka

Emaily

restaurace@restauraceukostela.com

Odkazy

www.restauraceukostela.com

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu