PILA DERFLICE - Štěpán Merta - prodej dřeva

Palivové a stavební dřevo ve Znojmě, pilu máme v provozovně v Derflicích.

0 (0 hodnocení)

+420 602 446 339

Popis činnosti

Topíte dřevem a sháníte kvalitní otop do krbu či na zátop? Potřebujete stavební dřevo k rekonstrukci či stavbě altánů, plotů či dřevostaveb? Pak se obraťte na prodejnu Štěpána Merty se dřevem ve Znojmě.

Nabízíme komplexní služby, do nichž patří i kontejnerová doprava objednaného dřeva na místo určení. Dřevo přepravujeme po celém Jihomoravském kraji i za hranice do Rakouska. Nabízíme krátkou dodací lhůtu, obvykle 1 den.

Zajišťujeme pravidelnou dopravu dřeva i jednorázovou dopravu kontejnery. Palivové a stavební dřevo (smrk, borovice, modřín, buk, habr, dub, akát, jasan, měkké palivo).

NOVĚ máme pásovou pilu Wimmer, se kterou dokážeme pořezat až 10 metrů dlouhé kmeny a maximální průměr 1 metr, na to navazuje technologie rozmítací pily a dále pak rozmítací a omítací pila. Nejlepší možná kvalita řezu.

Vždy se snažíme o včasné a přesné dodání kvalitního dřeva dle výběru zákazníka. Máte-li zájem o dodávku dřeva, hranolů či kulatiny pro stavaře, tesaře a truhláře, neváhejte nás kontaktovat!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Stavební řezivo (hranoly, fošny, střešní latě, prkna) Střešní konstrukce (krovy a vazby) Truhlářské řezivo (prkna a fošny) Palivové dřevo

Služby

Prodej dřeva Kontejnerová doprava Doprava dřeva Pořez kulatiny Výkup kulatiny

Kontakty

Telefony

+420 602 446 339 hlavní telefon
+420 515 235 527 Fax

Emaily

stepan.merta@seznam.cz

Odkazy

pila-derflice.cz/

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu