Pekařství M a M, s.r.o.

Pečivo, cukrovinky, lahůdky, zákusky - voňavé, křupavé, nešizené a ručně vyráběné pečivo všeho druhu.

0 (0 hodnocení)

+420 777 764 178

Main

Popis činnosti

Jsme jediní pekaři přímo ve městě Prostějov. Poskytujeme tak záruku čerstvého a teplého zboží. Nabízíme voňavé, křupavé, nešizené a ručně vyráběné pečivo všeho druhu.

Společnost vede již druhá generace rodiny Makovců. Ruční výroba pečiva. Prvotřídní suroviny převážně českého původu bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Pečivo vyráběné podle tradičních receptur. Poctivé pekařské řemeslo jako za času našich dědů a pradědů. To je charakteristika Pekařství M a M, s.r.o.

V současné době představuje naše nabídka cca 200 druhů pečiva. Z cukrářské výroby nabízíme na 100 druhů zákusků. Na našich prodejnách v Prostějově a Olomouci nabízíme kromě čerstvého pečiva i obložené bagety, obložené chlebíčky a zeleninové saláty z vlastní výrobny.

Vyráběný sortiment stále obměňujeme, zákazníkům nabízíme stále něco nového. Přes vyspělé technické vybavení pekárny pracujeme ručním způsobem, proto má každý výrobek svou duši.

Neváhejte a navštivte naše prodejny. _

Produkty

Čerstvé pečivo Cukrářské výrobky Cukrovinky Rautové pečivo a zákusky Svatební koláčky Obložené chlebíčky Čerstvé saláty Dorty Zákusky

Služby

Pekařství Cukrářská výroba

Kontakty

Telefony

+420 777 764 178 Main
+420 582 362 429 Alt
+420 777 764 170 Mobile

Emaily

mam@mampekarstvi.cz
objednavky@mampekarstvi.cz

Odkazy

www.mampekarstvi.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop Dnes
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

NONSTOP

Klíčová slova

pečivo cukrovinky zákusky lahůdky pekařství Prostějov bagety studená kuchyně dorty pekárna Prostějov pekařství Prostějov čerstvé pečivo Prostějov cukrářské výrobky Prostějov chlebíčky Prostějov rautové pečivo Prostějov zákusky Prostějov

Kategorie

Pekař, pekárna, pekařství Pečivo Cukrářská výroba

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu