Penzion Quattro

Ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích se samostatnou koupelnou a záchodem.

0 (0 hodnocení)

+420 607 166 912

Popis činnosti

Celoroční ubytování v pensionu Quattro, který se nachází v centru okresního města Ústí nad Orlicí v Orlických horách. Součástí penzionu je bar, který funguje v zimních měsících. V letních měsících je v provozu zahrádka s posezením a dětským koutkem.

Ústí nad Orlicí je okresní město v kraji Podorlicka v půvabném údolí na soutoku řek Tiché Orlice a Třebovky. Pořádají se zde mezinárodní automobilové závody do vrchu Ústecká 21, mistrovství České republiky v tenisu mužů a žen Rieter Cup. V nedalekých Říčkách v Orlických horách připravuje ústecký Ski klub mezinárodní závody ve sjezdovém lyžování žactva, známé pod názvem Skiinterkriterium.

Poloha našeho penzionu nabízí pestrou nabídku rekreace v okolí - najdeme zde trasy pro pěší i cyklistické výlety, při kterých můžeme navštívit zříceniny hradů Lanšperk, Žampach, Potštejn a Litice nad Orlicí, nebo zvolit trasu kratší podél kapliček Křížové cesty zakončenou u vyhlídkové věži na Andrlově chlumu. Město Ústí nad Orlicí nabízí velký sportovní areál a nově zrekonstruovaný Aquapark z roku 2018. Ve městě je dále k dispozici krytý plavecký bazén či bowlingové centrum.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Dvoulůžkový pokoj Třílůžkový pokoj Čtyřlůžkový pokoj Apartmán

Služby

Ubytování Wi-Fi Bar Letní zahrádka

Kontakty

Telefony

+420 607 166 912 hlavní telefon
+420 777 078 532 Mobil

Emaily

honeycafebar@seznam.cz

Odkazy

www.penzion-quattro.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu