Restaurace Tenis - Centrum Český Krumlov

Tradiční česká i evropská kuchyně, která je doplněna vynikající kávou, zákusky či pochoutkami k točenému pivu.

0 (0 hodnocení)

+420 380 711 418

Popis činnosti

Naše restaurace Vám nabízí tradiční českou a evropskou kuchyni, vynikající kávu, zákusky či pochoutky k točenému pivu. V naší restauraci využijete příjemného posezení s možností využití letní terasy s výhledem do sportovního areálu.

Naše restaurace je nekuřácká. V teplých letních měsících můžete využít příjemného posezení na terase. Pro své hotelové hosty v pensionu zajišťujeme snídaňový bufet, polopenzi či plnou penzi a při pořádání sportovních akcí či turnajů zajišťujeme celodenní stravu dle vašich požadavků. Zároveň Vám připravíme na Vaše přání grilování, opečení selátka či volka.

Přímo v restauraci vám můžeme nabídnout sledování hudebních, sportovních a jiných programů na velkoplošné projekci. Naše restaurace o kapacitě 50 osob vám může nabídnout kvalitní moderní, českou kuchyni s příjemným posezením.

Venkovní zastřešená terasa pro 45 osob nabízí v teplých dnech posezení i za mírného deště.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Tradiční česká kuchyně Bezlepková kuchyně Maso z jihočeské farmy - Bošilec Pochoutky k pivu Italská káva Zmrzlina Zákusky

Služby

Příjemné posezení Profesionální obsluha Snídaňový bufet Celodenní stravování Velkoplošná projekce v restauraci Net–free internet Wi-Fi v celé restauraci Vlastní restaurace s moderní kuchyní pro 50 osob Venkovní krytá terasa pro 40 osob

Značky

BOMBATO MOKAFLOR

Kontakty

Telefony

+420 380 711 418 hlavní telefon

Emaily

pension@tenis-centrum.cz

Odkazy

www.tenis-centrum/restaurace

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu