Ověřená firma

AEOLUS, řecká cestovní kancelář s.r.o.

Váš nejlepší partner pro letní dovolenou. S Řeky nejen do Řecka!

0 (0 hodnocení)

+420 542 210 800

Popis činnosti

Plánujete dovolenou na léto v Řecku? Chcete si užít kilometry pláží všech druhů? Pak je právě pro Vás dovolená v Řecku tou pravou!

Jak již náš název napovídá specializujeme se na pobytové zájezdy v Řecku (Kréta, Kos, Kalymnos, Rhodos, Karpathos, Korfu, Kefalonie, Zakynthos, Chalkidiki, Parga, Thassos, Peloponés, Lefkada, Ammoudia, Magnesia, Skopelos). Dále s námi můžete vycestovat do Bulharska, Chorvatska, Turecka, Itálie a Balkán - Albánie.

Řecko má fascinující a zájem vzbuzující historii a kulturu. Tato úžasná země je plná výborných pláží, romantických zákoutí, panenské přírody a má překrásné, teplé, křišťálově čisté moře. Mnohé ostrovy nabízejí jedinečný výhled na otevřené moře a zažít působivý západ slunce patří mezi zážitky, které jsou slovy těžko popsatelné. To vše je okořeněno prvotřídní středomořskou kuchyní s jedinečnými delikatesami.

Řecko patří do mírného klimatického pásma a i během nejteplejších letních měsíců (červenec a srpen) jsou zde teploty snesitelné. Zároveň v červnu i v září je stále dost teplo pro příjemnou letní dovolenou, včetně prohřátého moře. Osvěžení na ostrovech přináší vítr Avra, který vane od moře. Ideální místo pro alergiky a lidi s respiračními onemocněními.

Neváhejte a vykročte za novými letními zážitky.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Letní pobytové zájezdy Poznávací zájezdy Řecko Turecko Chorvatsko Spojené Arabské Emiráty Egypt

Služby

Cestovní kancelář Letecká doprava Autobusová doprava Kombinovaná doprava Prodej letenek on-line Komplexní cestovní pojištění

Členství v profesních spolcích

Asociace Českých cestovních kanceláří a agentur

Kontakty

Telefony

+420 542 210 800 hlavní telefon
+420 723 317 396 Infolinka

Emaily

brno@aeolus.cz
prodejbrno@aeolus.cz

Odkazy

www.aeolus.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu